×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
30. septembris, 2014
Drukāt

Kemerons varētu atbalstīt Britānijas izstāšanos no ES (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Britānijas premjerministrs Deivids Kemerons intervijā raidsabiedrībai BBC apstiprinājis, ka viņš rekomendēs britiem balsot par izstāšanos no Eiropas Savienības, ja Brisele neapmierinās Londonas vēlmes pēc reformām blokā.

Kemerona vadītā Konservatīvo partija solījusi, ka, uzvarot nākamgad gaidāmajās parlamenta vēlēšanās, tā organizēs referendumu par Britānijas dalību ES. Britu mediji informē, ka Kemerons galvenokārt grib mainīt imigrācijas noteikumus, kas pašreiz ļauj lielam skaitam iebraucēju Britānijā saņemt dāsnos pabalstus. Intervijā Kemerons pauda pārliecību, ka diskusijās par bloka nākotni viņu atbalstīs arī citas Eiropas Savienības valstis un ka šo diskusiju rezultātā ES kļūs “ciešāka”. “Es gribu, lai arī pārējās 27 valstis Eiropas Savienībā, redz, ka ir izstrādāts plāns, kas paredz reformas ES un reformas attiecībās ar Britāniju,” sacīja Kemerons.

Taču vienlaikus Britānijas valdības vadītājs apstiprināja, ka, Briselei neatbalstot Britānijas rosinātās reformas, Kemerons varētu mudināt britus iespējamajā referendumā balsot par izstāšanos no bloka. “Ja es uzskatīšu, ka dalība Eiropas Savienībā nav Britānijas interesēs, es neaicināšu [britus] būt tajā,” sacīja Kemerons. “Es esmu ļoti patriotisks politiķis un cilvēks. Es daru šo darbu, jo mīlu savu valsti, man rūp tās nākotne un es gribu, lai tā ir spēcīga, lepna, neatkarīga valsts.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. britānijas reālā teikšana ES iet ar katru gadu mazumā, tāpec jāsāk ķerties pie šantāžas- ja nedarisit kā mēs gribam, tad mēs iesim prom.

Draugiem Facebook Twitter Google+