×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
20. jūlijs, 2015
Drukāt

Ķemeros pie Lielā tīreļa laipas būs maksas autostāvvieta; tirgos suvenīrus, pārtiku, malku (3)

kemeri

Par transportlīdzekļu novietošanu Ķemeros pie Lielā tīreļa laipas turpmāk plāno iekasēt maksu divu eiro apmērā, ziņo aģentūra LETA.

Maksu iekasēs SIA ”Rabarbers BR”, kas noslēdzis līgumu ar Dabas aizsardzības pārvaldi (DAP), iegūstot tiesības līdz 2018.gada 31.maijam 4,7 hektārus plašu iznomāto teritoriju izmantot autotransporta plūsmas uzlabošanai, kā arī atkritumu apsaimniekošanai un komerciālai darbībai.

Stāvlaukumā bez maksas varēs novietot tikai tūristu autobusus, transportu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un citām atsevišķām sabiedrības grupām.

Nauda netiks iekasēta par auto novietošanu laipas pievadceļa labajā malā, posmā no Ķemeru kapiem līdz tīreļa laipas lielajam stāvlaukumam.

DAP atgādina, ka Lielā tīreļa laipu apmeklēt iespējams arī ar velosipēdu, vai arī doties turp kājām, nokļūšanai Ķemeros izmantojot vilcienu vai starppilsētu autobusus maršrutā Rīga-Tukums-Ventspils (pietura “Ķemeru pagrieziens”).

SIA “Rabarbers BR” ir izstrādājusi tūrisma pakalpojumu attīstības plānu, kas paredz nodrošināt arī tūrisma informācijas sniegšanu Lielās tīreļa laipas apmeklētājiem, ierīkot un uzturēt ugunskura un piknika vietas, sniegt gidu pakalpojumus un citus.
Liela daļa pakalpojumu apmeklētājiem joprojām būšot pieejami bez maksas, tostarp Lielā tīreļa laipas apmeklējums, auto apgriešanās laukuma un labierīcību izmantošana.

Kā iepriekš jau aģentūrai LETA atklājis SIA “Rabarbers- BR” valdes pārstāvis Jānis Pļavinskis, teritorijā plānota arī piknika vietu noma, radošās darbnīcas, suvenīru, pārtikas produktu un malkas piknikam tirdzniecība.

SIA “Rabarbers-BR” dibināta 2008. gadā ar pamatkapitālu 2845 eiro (2000 latu) apmērā. Tā 100% daļu pieder Birutai Pļavinskai, liecina “Firmas.lv” informācija.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Šitās zaļo shēmas ar pilnu klapi strādā Siguldā, biznes lēnām saēd nacionālo parku būtību, tādēļ jāmaina būtu parku robežas, valsts savā daļā pašlaik dara ko grib, bet privātais nedrīkst, pilnīga divkosība, redzēs cik tālu atļaus darboties Jūlijam.

  2. Tam VARAM iereenim-liekeedim un vinja pseido firmelei nemaksaashu ne centa!

  3. Riebjas,Ka tik nokāst naudu.

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +8.5
Alūksne +7.0
Daugavpils +9.6
Saldus +7.9
Liepāja +6.0
Jelgava +8.7
Ventspils +5.9
Limbaži +8
Madona +8.0
Rēzekne +8.5
Draugiem Facebook Twitter Google+