Sabiedrība

Ķemeru sanatoriju izsolīs 24.septembrī; sākumcena 3,906 miljoni latu 0

LETA

Ķemeru sanatorijas īpašnieka “Ominasis Latvia” maksātnespējas administrators Ainars Kreics 24.septembrī rīkos Ķemeru sanatorijas pirmo izsoli ar 3,906 miljonu latu sākumcenu, liecina administratora paziņojums.

 

Izsolē piedāvās iegādāties viesnīcu Jūrmalā, Tukuma ielā 42, sanatoriju Emīla Dārziņa ielā 15, kā arī dzīvojamā māju Alejas ielā 6 un būvi gleznotāja Miervalža Ķemera gatvē 5.

Tāpat izsolē tiks izpārdota “Ominasis Latvia” kustamā manta, kas sastāv no 14 944 pozīcijām.

Jau vēstīts, ka Kreics šonedēļ paziņoja, ka ir pieņēmis lēmumu rīkot kompleksa izsoli. Šāds lēmums pieņemts, iepazīstoties ar Finanšu ministrijas Jūrmalas domei izvirzītajiem mājasdarbiem 4,7 miljonu latu aizņēmuma saņemšanai Ķemeru sanatorijas iegādei un secinot, ka tie liedz administratoram realizēt Jūrmalas pilsētas domei “Ominasis Latvia” mantu.

Jūrmalas pilsētas tiesa februārī “Ominasis  Latvia” atzina par maksātnespējīgu. Uzņēmumam piederošajā   Ķemeru sanatorijā apstājušies renovācijas darbi, kurus veica sanatorijas privatizētājs ” Ominasis  Italia S.R.L”. Vēsturiskais kūrorts pašlaik ir kritiskā stāvoklī.

LA.lv