Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
30. maijs, 2016
Drukāt

Ķengaragā par savas mātes nogalināšanu aizturēts vīrietis (1)

dure1_stock

Valsts policija Rīgā, Ķengaragā, aizdomās par savas mātes nogalināšanu aizturējusi kādu vīrieti, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Pagājušās nedēļas sākumā policisti saņēma informāciju no kāda vīrieša, ka Ikšķiles ielā dzīvoklī atrodas viņa mātes līķis, nenorādot, ka noticis noziegums.
Policisti ieradās notikuma vietā, kur konstatēja pensionāres mirstīgās atliekas.

Likumsargi, aptaujājot mājokļa kaimiņus, uzzināja, ka nelaiķes dēls regulāri lietojis alkoholu, sitis savu māti, kā arī uzvedies agresīvi pret kaimiņiem.
Agresiju pret cietušo apstiprināja arī ekspertīžu rezultāti, pēc to saņemšanas tika noskaidrots, ka sieviete, visticamāk, mirusi vardarbīgā nāvē.

Ķengaraga iecirkņa policisti aizturēja 1962.gadā dzimušo vīrieti, kurš atzina savu vainu miesas bojājumu nodarīšanā.

Par notikušo ir sākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu no trim līdz 15 gadiem. Pagājušajā ceturtdienā tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nav jābrīnās, ka nedzimst bērni! Atbildēt

    nelaiķes dēls regulāri lietojis alkoholu, sitis savu māti, kā arī uzvedies agresīvi pret kaimiņiem.
    Agresiju pret cietušo apstiprināja arī ekspertīžu rezultāti, pēc to saņemšanas tika noskaidrots, ka sieviete – SLEPKAVAS māte mirusi vardarbīgā nāvē – no DĒLA rokas…
    ————————————-
    Izaudzinājusi SAVU slepkavu …

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+