Latvijā
Kriminālziņas

Ķengaragā uz ielas smagi ievaino vīrieti 0

Foto AFP/Scanpix/LETA

Vakar, 10. aprīlī, pulksten 16.50 likumsargi saņēma zvanu no kādas personas, kura ziņoja, ka tikko uz ielas kāds iereibis vīrietis ir sadūris viņa draugu, LA.lv informēja Valsts policijā (VP).

Likumsargi nekavējoties ieradās notikuma vietā, kur konstatēja smagi ievainotu vīrieti ar durtu brūci vēderā. Tāpat notikuma vietā tika sastapti vēl pieci vīrieši, no kuriem viens bija izsaucis policiju, bet pārējie mēģinājuši notvert ļaundari. Jāpiemin, ka draugu kompānijai tas neizdevās, tomēr policisti atrada un aizturēja iespējamo vainīgo 7 minūšu laikā kopš ierašanās brīža.

Pie aizturētā vīrieša tika atrastas arī narkotiskās vielas, kas paredzētas aptuveni divām devām. Iespējams, aizturētais vīrietis notikuma brīdī atradās šo narkotisko vielu reibumā.

Smagi ievainotais vīrietis tika nogādāts slimnīcā, bet cietušā draugus likumsargi aizveda uz policijas iecirkni, lai noskaidrotu notikušā apstākļus.

No liecinieku stāstītā tika noskaidrots, ka sešu draugu kompānijai pastaigas laikā esot pienācis klāt konkrētais vīrietis, kurš izaicinoši mēģinājis uzsākt konfliktu. Konflikta situācijas laikā ļaundaris izvilcis no kabatas nazi un ievainojis vienu no kompānijas biedriem. VP norāda, ka policija izmeklēšanas ietvaros vēl skaidros precīzus notikuma apstākļus un konflikta izcelšanās cēloņus.

Saistītie raksti

1983. gadā dzimušais aizturētais vīrietis jau vairākas reizes nonācis policijas redzeslokā par mantiskiem noziegumiem un narkotisko vielu lietošanu.

Saistībā ar notikušo, pret aizturēto vīrieti uzsākts kriminālprocess par dzīvībai bīstamu miesas bojājumu tīšu nodarīšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz septiņiem gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Aizturētais vīrietis pašlaik atrodas izolatorā.

LA.lv