Ķēniņam 11 minūtes un -1 “Canucks” zaudējumā 0

Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien piedzīvoja latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda, kas savā laukumā ar 1:4 (0:0, 0:3, 1:1) piekāpās Kolorādo “Avalanche”. Vankūveras klubs šajā mačā pārtrauca trīs uzvaru sēriju.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Par cīņas spožāko zvaigzni kļuva pieredzējušais Džeroms Iginla, kurš otrās trešdaļas ceturtajā minūtē atklāja rezultātu, gūstot savus 26. vārtus šosezon. Turpinājumā “Avalanche” otrajā trešdaļā precīzi meta vēl divas reizes, iegūstot drošu pārsvaru un izcīnot uzvaru.

Pēc spēles “Avalanche” galvenais treneris Patriks Ruā atzina, ka vienība aizvadījusi labākās pirmās 40 minūtes šosezon.

Ķēniņš šajā mačā laukumā pavadīja 11 minūtes un 46 sekundes, izceļoties ar diviem spēka paņēmieniem un divām soda minūtēm, kuru izciešanas laikā “Avalanche” komanda guva savus trešos vārtus. Latvietis šo dueli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Ķēniņš janvāra beigās pirmoreiz karjerā tika izsaukts uz “Canucks” vienību no fārmkluba Jūtikas “Comets”, kas sacenšas Amerikas Hokeja līgā (AHL), bet vēlāk piedzīvoja debiju NHL, palīdzot Vankūveras vienībai ar 5:2 pārspēt latvieša Zemgus Girgensona pārstāvēto Bufalo “Sabres” komandu. Pirmajos trijos mačos viņš izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem, bet kopā 24 maču laikā latvietis NHL guvis trīs vārtus un veicis astoņas rezultatīvas piespēles, izpelnoties pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr zaudējumu mačā starp divām NHL vājākajām vienībām ceturtdien piedzīvoja pašlaik savainotā latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda, kas ar 3:4 (1:1, 1:2, 1:0, 0:1) savā laukumā piekāpās Arizonas “Coyotes”.