Ķēniņam astoņi spēka paņēmieni “Canucks” uzvarā 0

Latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš otrdien veica astoņus spēka paņēmienus Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē, palīdzot viņa pārstāvētajai Vankūveras “Canucks” komandai savā laukumā ar 5:2 (0:1, 3:1, 2:0) pārspēt Vinipegas “Jets”.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43

Mača rezultātu atklāja “Jets” vienība, kas turklāt pēc Bleika Vīlera precīzā metiena 23.minūtē izvirzījās vadībā ar 2:0. Tie gan bija Vinipegas kluba pēdējie vārti šajā cīņā, jo turpinājumā “Canucks” vienība guva piecus bezatbildes vārtus, no kuriem divi tika iemesti vien pēdējā pamatlaika minūtē, kad viesu komandas vārtsargs jau bija atstājis vārtus.

Ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu šajā duelī izcēlās čehs Radims Vrbata, tiekot atzīts par cīņas pirmo zvaigzni.

Ķēniņš šajā mačā laukumā pavadīja 13 minūtes un deviņas sekundes, veicot vienu metienu pa pretinieku vārtiem un izpildot astoņus spēka paņēmienus. Latvietis šo dueli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Vankūveras klubam nu izdevies izcīnīt trīs uzvaras pēc kārtas.

Ķēniņš janvāra beigās pirmoreiz karjerā tika izsaukts uz “Canucks” vienību no fārmkluba Jūtikas “Comets”, kas sacenšas Amerikas Hokeja līgā (AHL), bet vēlāk piedzīvoja debiju NHL, palīdzot Vankūveras vienībai ar 5:2 pārspēt latvieša Zemgus Girgensona pārstāvēto Bufalo “Sabres” komandu. Pirmajos trijos mačos viņš izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem, bet kopā 23 maču laikā latvietis NHL guvis trīs vārtus un veicis astoņas rezultatīvas piespēles, izpelnoties pozitīvu lietderības koeficientu +2.

“Canucks” vienība ar 90 punktiem 73 spēlēs joprojām ieņem otro vietu Klusā okeāna divīzijas kopvērtējumā, kas dod sesto vietu Rietumu konferencē.

Vankūveras klubs nākamo maču aizvadīs ceturtdien, savā laukumā uzņemot Kolorado “Avalanche”.