Ķēniņš atgriežas sastāvā, “Canucks” zaudējums 0

Ronalds Ķēniņš ceturtdien pēc divu spēļu izlaišanas atgriezās NHL vienības Vankūveras “Canucks” sastāvā, bet komanda cieta zaudējumu savā laukumā pret Losandželosas “Kings” – 0:4.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15

Latviešu uzbrucējs spēlēja nepilnas 15 minūtes, izpildīja četrus spēka paņēmienus un maču beidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Kings” spēlētāji pirmajos divos periodos guva pa vieniem vārtiem, bet pēdējā pievienoja divus un svinēja uzvaru. Džonatans Kviks vārtos atvairīja visus 19 mājinieku metienus.

“Canucks” Rietumu konferencē ieņem sesto vietu, bet “Kings”, kas ir pašreizējie Stenlija kausa ieguvēji, ir astotie, atpaliekot vairs tikai par vienu punktu.