×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
12. maijs, 2014
Drukāt

Ķēniņš: Šis ir labākais čempionāts

foto: AFP/LETAfoto: AFP/LETA

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Ronalds Ķēniņš uzskata, ka pasaules čempionāts Minskā ir labākais no līdzšinējiem četriem, kuros viņš ir piedalījies.

“Čempionāts ir noorganizēts ļoti labi – apstākļi, dzīvošana. Labākais no maniem četriem čempionātiem,” sacīja Šveicē spēlējošais uzbrucējs, piebilstot, ka arī spēles ziņā viss ir kārtībā – pirmajā mačā izdevās uzvarēt spēcīgo Somiju. “Pret Vāciju zaudējām, bet tas ir jāaizmirst un jāgatavojas nākamajai spēlei pret Kazahstānu. Noskaņojums ir labs,” norādīja 23 gadus vecais uzbrucējs, kurš divās spēlēs Minskā nopelnījis divas rezultatīvas piespēles.

Ronaldam uz kreisā vaiga uzliktas trīs šuves. “Vakar pēc iemetiena vācietis kaut kā ne tā apkrita, sākumā domāju, ka tikai asinis, bet vajadzēja šūt,” sacīja Ķēniņš.

Šodien viņš bija vienīgais no pirmo maiņu spēlētājiem, kas trenējās uz ledus. “Gāju uz ledus, jo nepatīk, ka ir pauzīte – lai nezaudētu ritmu,” skaidroja uzbrucējs.

Pēc sezonas klubā viņš apslima un Latvijas izlases treniņos iesaistījās tikai pirms nedēļas: “Pirmajā spēlē bija pagrūti, aizsita elpu, bet ceru, ka ar katru spēli būs labāk.”

Runājot par Kazahstānas izlasi, Ķēniņš paslavēja nākamo pretinieku taktiku, kas esot balstīta uz labu spēli aizsardzībā: “Nedrīkstam pieļaut tādas kļūdas kā pret Vāciju. Jāmet ripa zonā un jālien uz vārtiem, jāmet, tad viss būs kārtībā.” Vaicāts, ar ko saistās Kazahstāna kā valsts, Ķēniņš pasmējās: “Boratu.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+