Ķēniņš Stenlija kausā debitē ar sāpīgu neveiksmi 0

Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras “Canucks” ceturtdien uzsāka Stenlija kausa izcīņu, savā laukumā ar 1:2 piekāpjoties Kalgari “Flames”.
Viesi uzvaras vārtus guva pamatlaika pēdējā minūtē, kad precīzs bija Kriss Rasels.
Ķēniņš spēlēja 13 minūtes, izpildīja trīs spēka paņēmienus un maču beidza ar neitrālu lietderības koeficientu.
Cīņa rit līdz četrām uzvarām un nākamā spēle sestdien arī risināsies Vankūverā.
REZULTĀTI
Austrumu konferences ceturtdaļfināls:
Monreālas “Canadiens” – Otavas “Senators” 4:3 (0:1, 4:2, 0:0); sērijā līdz četrām uzvarām ar rezultātu 1-0 vadībā ir “Canadiens”;
Vašingtonas “Capitals” – Ņujorkas “Islanders” 1:4 (1:1, 0:2, 0:1); sērijā līdz četrām uzvarām ar rezultātu 1-0 vadībā ir “Islanders”;
Rietumu konferences ceturtdaļfināls:
Nešvilas “Predators” – Čikāgas “Blackhawks” 3:4 (3:0, 0:3, 0:0, 0:0, 0:1) – otrajā pagarinājumā; sērijā līdz četrām uzvarām ar rezultātu 1-0 vadībā ir “Blackhawks”;
Vankūveras “Canucks” – Kalgari “Flames” 1:2 (0:0, 1:0, 0:2); sērijā līdz četrām uzvarām ar rezultātu 1-0 vadībā ir “Flames”;