Mobilā versija
Brīdinājums +0.5°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
3. novembris, 2016
Drukāt

Kera arodbiedrība pērk reklāmu koalīcijas pelšanai un opozīcijas slavēšanai (1)

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības vadītājs Valdis Keris akcijā "Zaļās nāves paklājs" pie Finanšu ministrijas 14.oktobrī.Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības vadītājs Valdis Keris akcijā "Zaļās nāves paklājs" pie Finanšu ministrijas 14.oktobrī.

Foto - LETA

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) vairākos laikrakstos šodien ir iegādājusies reklāmas laukumus, lai peltu valdošo koalīciju un slavētu opozīciju.

Reklāmā LVSADA atsaucas uz nedēļas sākumā notikušo Saeimas balsojumu pirmajā lasījumā par valsts budžetu, kurā “Saskaņa”, Latvijas Reģionu apvienība un “No sirds Latvijai” esot nobalsojušas “par tautas dzīvību” un “pret veselības aprūpes badināšanu”, bet valdošā koalīcija “Zaļās nāves” vadībā esot nobalsojusi “par badināšanu”.

LVSADA oktobrī pie Finanšu ministrijas rīkoja protesta akciju “Zaļās nāves paklājs”, kurā piedalījās aptuveni 60 cilvēki.

Akcija tika rīkota laikā, kad finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS) uz Saeimu svinīgi nesa nākamā gada budžeta portfeli. Akcijas mērķis bija pievērst sabiedrības uzmanību tam, ka valdības sagatavotais nākamā gada budžeta projekts neatbilst starptautisko organizāciju ieteikumiem par neatliekamu un būtisku veselības aprūpes pieejamības uzlabošanu Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pretīgi skatīties uz tā .. KERA ģīmi !Vai kāds normāls cilvēks var iedomāties pārdoties SC / Keris !/ štata streikotājos lai ar to pelnītu uz viņa it kā “sāpi”par nabaga medicīnu un slimnieku ??Tādu “cīnītāju”pie kauna staba Doma laukumā ar uzrakstu !!
    Zinu,ka viņa sapnis ir tikt par VM ministru. Mūsdienu koloborants,kangars !

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+