×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
2. augusts, 2016
Drukāt

Keramikas biennāli Daugavpilī noslēgs starptautisks simpozijs

Publicitātes attēlsPublicitātes attēls

Piektdien, 5. augustā, plkst. 16 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā ar dalībnieku darbu izstādi tiks atklāts Starptautiskais keramikas mākslas simpozijs “Ceramic Laboratory”, kurā piedalīsies 15 mākslinieki no astoņām valstīm, LA.lv uzzināja mākslas centrā.

Simpozijs Daugavpilī notiek jau ceturto reizi, un šogad tas kļuvis par vienu no I Latvijas starptautiskās keramikas biennāles noslēdzošajiem pasākumiem. Simpoziju rīko Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs sadarbībā ar biedrību “Daugavpils Māla mākslas centrs”.

Simpozija ietvaros, iedvesmu smeļoties Daugavpils cietokšņa arhitektūras burvībā, starptautiski atzīti mākslinieki radīs unikālus mākslas darbus keramikas medijā, tādējādi attaisnojot nozīmīgāko cilvēces pastāvēšanas būtību un piešķirot tai neatsveramu pievienoto vērtību.

Simpozija radošās darbības programmu papildinās III Starptautiskais keramikas eksperimentālo apdedzināšanas tehnoloģiju festivāls, kura ietvaros tiks demonstrēti dažādi tradicionāli un inovatīvi keramikas apdedzināšanas paņēmieni, notiks mākslinieku paraugdemonstrējumi un meistarklases, kā arī diskusijas par keramikas attīstības tendencēm pasaulē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+