Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
16. aprīlis, 2015
Drukāt

Keramikas izstrādājumu kravā atrod paslēptus deviņus miljonus nelegālu smēķu

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Valsts policijas (VP) Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) darbinieki aprīļa sākumā kādas kravas automašīnas pārbaudes laikā atrada un atsavināja deviņus miljonus nelegālu cigarešu. Saistībā ar notikušo aizturētas trīs personas, informē VP.

VP ENAP darbinieki operatīvo izmeklēšanas darbību laikā noskaidroja, ka vairākas personas, iespējams, nodarbojas ar nelikumīgu tabakas izstrādājumu uzglabāšanu. Policijas darbinieki 5. aprīlī aizdomās par nelegālo cigarešu pārvadāšanu pie Babītes apturēja kravas automašīnu MAN ar puspiekabi.

Pārbaudot automašīnas kravas nodalījumu, policisti konstatēja, ka tur atrodas kartona kastes ar keramikas izstrādājumiem. Savukārt aiz tām bija noslēptas 900 kartona kastes, kurās ENAP darbinieki atrada un konfiscēja deviņus miljonus nelegālo cigarešu.

Par tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvadāšanu aizturēts automašīnas vadītājs – 1966. gadā dzimis vīrietis. Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka nelegālajā cigarešu pārvadāšanā, iespējams, iesaistīti vēl divi vīrieši. Policisti aizturēja arī 1990. un 1968. gadā dzimušus vīriešus.

Pret aizturētajiem sākts kriminālprocess par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu un pārvietošanu lielos apmēros. Par šādu pārkāpumu paredzēts līdz pat piecu gadu ilgs cietumsods.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+