Mobilā versija
+7.1°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
20. janvāris, 2016
Drukāt

Keramiķes darbi Porcelāna muzejā

Foto no http://porcelanamuzejs.riga.lvFoto no http://porcelanamuzejs.riga.lv

Līdz mēneša beigām Rīgas Porcelāna muzejā aplūkojama izcilās keramiķes Latvītes Mednieces personālizstāde “Darbi”, bet šodien plkst. 17.30 uz sarunu par mākslinieces daiļradi aicina mākslas vēsturniece Rūta Muižniece.

“Porcelāna pēcpusdiena” sniegs pārskatu gan par keramiķes lielformāta keramikas darbiem, gan figurālajām kompozīcijām, tēmām, tēliem un izmantoto materiālu klāstu. Māksliniece nav baidījusies no tehniskiem eksperimentiem, porcelānu miksējot kopā ar citiem materiāliem. Muzeja izstādē līdzās māla un šamota darbiem eksponētas sīkplastikas figūras un lielformāta vāzes, kas tapušas, kamēr keramiķe strādājusi Rīgas Porcelāna fabrikā par mākslinieci.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+