Mobilā versija
+0.6°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
20. janvāris, 2016
Drukāt

Keramiķes darbi Porcelāna muzejā

Foto no http://porcelanamuzejs.riga.lvFoto no http://porcelanamuzejs.riga.lv

Līdz mēneša beigām Rīgas Porcelāna muzejā aplūkojama izcilās keramiķes Latvītes Mednieces personālizstāde “Darbi”, bet šodien plkst. 17.30 uz sarunu par mākslinieces daiļradi aicina mākslas vēsturniece Rūta Muižniece.

“Porcelāna pēcpusdiena” sniegs pārskatu gan par keramiķes lielformāta keramikas darbiem, gan figurālajām kompozīcijām, tēmām, tēliem un izmantoto materiālu klāstu. Māksliniece nav baidījusies no tehniskiem eksperimentiem, porcelānu miksējot kopā ar citiem materiāliem. Muzeja izstādē līdzās māla un šamota darbiem eksponētas sīkplastikas figūras un lielformāta vāzes, kas tapušas, kamēr keramiķe strādājusi Rīgas Porcelāna fabrikā par mākslinieci.

Pievienot komentāru

Čurkstupīte, Zilais kalns, Karietes līcis: Dzimtās valodas dienā aicina apzināt vietvārdusTurpinot vietējā mantojuma apzināšanas tradīcijas, arī šogad UNESCO Latvijas Nacionālā komisija (LNK) sadarbībā ar LU Latviešu valodas institūtu un partneriem aicina iesaistīties interaktīvā talkā, kas veltīta Starptautiskajai dzimtās valodas dienai – "Vietvārdu talkā".
Draugiem Facebook Twitter Google+