Kultūra
Māksla

Keramiķu “Tumšie dārzi” Kalnciema kvartālā0

Publicitātes foto, Collage made with FotoJet

Ceturtdien, 19. aprīlī, Kalnciema kvartāla galerijā durvis vērs izstāde “Tumšie dārzi”, kas ir veltīta aktuālās mākslas izpausmēm keramiskajos materiālos, LA.lv uzzināja Kalnciema kvartālā.

Izstādē būs skatāmi tādu autoru kā Verners Lazdāns, Inese Margēviča, Elīna Titāne, Andris Vēzis un tandēma Skuja Braden darbi.

Latvijas keramiķu un praktiski strādājošu porcelāna mākslas autoru loks ir daudzveidīgs un plašs; ikvienam autoram tajā ir savs unikāls rokraksts un darbošanās stils. Izstāde “Tumšie dārzi” piedāvā neierastu autoru izlasi un viņu darbu salikumu, ļaujot skatītājiem iepazīties ar aktuālajiem procesiem mākslas jomā, kas saistīta ar dažādu keramisko materiālu lietojumu.

Izstāde apmeklētājiem atvērta līdz 19. maijam, bet 11. maijā plkst. 18 Kalnciema kvartāla galerijā norisināsies publisks priekšlasījums, kurā detalizētāk tiks apskatīta ar keramikas materiālu saistītās lietišķās mākslas vēsture Latvijā, kā arī atklāti aktuālie procesi mūsdienu keramikā un porcelāna mākslā. Pasākums notiks latviešu valodā.

LA.lv