Horoskopi un mistika
Ezoterika

Ķeriet veiksmi aiz astes! Ezotēriskais horoskops augustam0

Foto: Unsplash

Augusts no astrologa skatījuma solās būt gan harmonisks, gan mierīgs. Jau 1.augustā Merkurs kļūst direkts, tātad apjukuma un pārpratuma laiks beidzas līdz ar jaunmēness iestāšanos no plkst. 6:12. Tiesa gan, Merkus pagaidām atrodas Vēža zīmē, bet jau 11.augustā ieies Lauvas zīmē, kur jūtas itin možs, kreatīvs un visnotaļ teatrāls. Lielais labvēlis Jupiters arī kļūst direkts. Tas nozīmē, ka garantēts dzīvesprieks, optimisms un cerīgs skats nākotnē. Daudzas lietas, kas līdz šim buksēja un nekādi nevarēja uzņemt apgriezienus, tagad kā pēc burvju nūjiņas mājiena sāks ritēt raiti uz priekšu.

Urāna saspringtā situācija netraucēs šiem pasākumiem radoši izpausties, jo planēta uz dažiem mēnešiem pieklusīs un iekļausies retrogrādā kustībā. Gaidāmi arī daži neparedzami notikumi, bet tas viss tikai uz labu. Mēneša pirmajā dekādē debesu jumā Saules, Jupitera un Veneras aspektu saspēlē ar Zemi raisīsies harmoniskas un lielisku iespēju enerģijas. Ķeriet veiksmi aiz astes!

Mēneša vidū – 15.augustā – pilnmēness Ūdensvīra zīmē. Marsa, Veneras, Saules un Mēness mijiedarbības rezultātā aktivizēsies attiecību tēma. Tās tiks veltītas un apsvērtas. Garlaicīgi nudien nebūs. Marsam 18.augustā veidosies ingresija Jaunavas zīmē. Tas liek saprast, ka ap pilnmēness laiku būs zīmīgi un paliekoši notikumi, kas ienesīs neparedzamas korekcijas.

Mēneša pēdējā dekādē, t.i. 21.augustā, Venera pāries Jaunavas zīmē. Esmu ievērojusi, ka Veneras izpausme te mēdz būt divējāda: vai nu mīlestības dēļ ziedojas, vai tieši otrādi – vairāk vadās pēc veselā saprāta un izbeidz neveselīgas attiecības. Arī Merkura ieiešana Jaunavas zīmē 29.augustā un jaunmēness iestāšanās 30.augustā veicinās pievērsties no vienas darbošanās uz citu. Aktualizēsies prasme analizēt detaļas un sīkumus. Grūtāk būs pieņemt konkrētus lēmumus.

Nozīmīgākie datumi: 1., 11., 12., 15., 18., 21., 29. un 30.augusts.

Sagatavots pēc “Latvijas Mediju” izdevuma “Ezoterikas un garīguma gadagrāmata 2019.

Saistītie raksti
LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Saziņa ar mīļiem cilvēkiem tevi uzlādēs pozitīvi! Horoskopi 17.augustam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Savaldzina uz mūžu: 3 horoskopa zīmju sievietes, kuras vīrieši nespēj aizmirst pat pēc šķiršanās
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Analizē kļūdas un tu sapratīsi, kāpēc dabūji ar grābekli pa pieri! Horoskopi 16. augustam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Burovu ievēlē par Rīgas mēru 2
8 stundas
LE
LETA
Latvijā
Koalīcija gatava panākt kompromisu par 2020.gada budžetu
9 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Apkopoti pierādījumi par Krievijas karavīru dalību kaujās Ukrainā 2
10 stundas
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
100 pedagogu sagatavošana izmaksās trīs miljonus 1
13 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Rīgā liesmas noposta vēsturisku ēku 2
8 stundas