×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
25. marts, 2016
Drukāt

Kerijs sola iznīcināt “Islāma valsti” (2)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

ASV valsts sekretārs Džons Kerijs piektdien, 25.martā, apsolīja Beļģijai sniegt atbalstu šīsnedēļas Briseles teroraktu izmeklēšanā, kā arī pauda apņēmību iznīcināt teroristisko grupējumu “Islāma valsts”, kas uzņēmies atbildību par šo noziegumu.

“Mēs netiksim iebiedēti, mēs netiksim apturēti, un mēs atgriezīsimies ar vēl lielāku apņēmību,” paziņoja Kerijs, kurš ieradies vizītē Briselē, lai ar beļģu un Eiropas Savienības (ES) amatpersonām apspriestu pretterorisma pasākumus. “Mēs neliksimies mierā, kamēr mēs nenoslaucīsim no zemes virsas jūsu (“Islāma valsts”) nihilistiskos uzskatus un gļēvulību.”

Kā ziņots, islāma ekstrēmisti otrdien, 22.martā, sarīkoja sprādzienu sēriju Briseles lidostā un metro, noslepkavojot 31 cilvēku.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. DOMĀJU,KA KERIJAM TAS NEIZDOSIES!!! TĀ IR CITA PASAULE UN CITA RELIĢIJA, KO DIEMŽĒL RIETUMNIEKI UN AMERIKĀŅI PILNĪGI NEPĀRZINA UN NESAPROT. TIKPAT LABI NE SĪRIEŠI, NE PĀRĒJIE TURIENIEŠI NESAPROT UN NEPĀRZINA NE RIETUMU, NE AMERIKĀŅU TRADĪCIJAS, NE KULTŪRU, NE TURIENES CILVĒKU VĒLMES UN DZĪVES VEIDU. BEZ TAM ŠĪS TRAĢISKI ATŠKIRĪGĀS RASES!!! VĀJPRĀTS!!! NESAPROTU, KĀ TO VISU NEVAR LĒNĀM PĀRDOMĀT, PIRMS KAUT KO SOLA DARĪT???

Draugiem Facebook Twitter Google+