×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
17. marts, 2015
Drukāt

Keris: mediķu protestakcijā varētu piedalīties “Saskaņa” (15)

Foto- LETAFoto- LETA

Mediķu protestakcijā, kas tiek plānota 12.aprīlī, varētu piedalīties politiskā partija “Saskaņa”, otrdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Latvijas Veselības aprūpes un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA).

Viņš norādīja, ka šobrīd LVSADA un “Saskaņai” noslēgts sadarbības līgums par konkrētu problēmu risināšanu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības un kvalitātes uzlabošanā, taču šī sadarbība var attīstīties.

Protestakcija plānota, lai vērstu uzmanību uz nepietiekamo finansējumu veselības aprūpes nozarei. Par to vēl lemšot LVSADA. Minētais datums izvēlēts speciāli, jo šajā laikā Latvijas prezidentūras ES Padomē ietvaros Rīgā notiks neformāla ES valstu veselības ministru sanāksme.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Keri,tu liec uz nepareizo! ´´´Vienoti Krievijai ´´palīgā nenāks,viņiem algas ir daudz mazākas.Alkatība pie laba gala nenoved.Ko tad teikt pensionāriem,kuri knapi savelk galus! Es labprāt pamainītos ar algām ar viszemāk atalgoto dakteri!

 2. Nu,aarstiem, nav ko suudzeeties par algaam! To,ka ,Keris, bezkauniigi lien pie SC-pretiigi! Aciim redzot,ar savu pretvalstisko nostaaju, cer ieguut sev kautkaadus labumus???

 3. Nodevējs! Tagad ir skaidrs, kas jādara. Atradis sabiedroto….SC…….DDDDDSDD

 4. Kirhenšteins jaunā, vēl sliktākā izpildījumā! Jo trakāk un sliktāk, jo viņam labāk!

 5. Tad tik taalu gan,iet kopaa ar Saskanu.Mediki,vai Jums nav ko saciit un atsaukt vinu no amata?

 6. Šis vīrs ir profesionāls vaidētājs, kas īpašiu izceļas vaidētāju – naudas izspiedēju vidē. Jo skaļāki vaidi, jo vairāk var izspiest vai vismaz rādīt, ka izspiež, kas arī svarīgi dažādu organizāciju pārstāvjiem.

  Nekad neesmu sapratis, kā var būt tik laba izglītība, bet tik nesakārtota nozare, kāda ilgstoši ir veselības aizsardzība. Acīmredzot problēma ir pašos cilvēkos, viņu alkatībā, ambiciozitātē, piemēram, Zatlers.

  Saskaņa mēģina piemeklēt partnerus saviem politiskajiem gājieniem, lai būtu pēc iespējas lielākas grupas.

 7. SC elektorāts taču arī slimo… Un mazāk jārunā par ārstiem, tie vēl KAUT KO SAŅEM, bet GALVENAIS ir medīcīnas māsiņas, sanitāri ( tagad gan viņiem citi apzīmējumi!) un vidējais medicīniskais personāls, kuru algas ir ĻOTI zemas par darbu, kas jāpaveic!!! KĀPĒC SLIMNIEKI, KAS TIEŠĀM SLIMO UN MAKSĀ NENORMĀLĀS NAUDAS PAR ĀRSTĒŠANOS, REGULĀRI STĀV UN NORAUGĀS PROCESĀ JAU KURO GADU??? KUR JŪSU BALSIS ŠO DARBINIEKU AIZSTĀVĪBAI??? Neesam tik daudz vairs šeit palikuši, lai kāds varētu stāvēt malā un gaidīt rezultātu no gaisa… Aktivizējieties, slimie ļaudis, jo jūs šo sfēru pār
  ziniet…

 8. Lai tā Saskaņa vēl pieaicina savus radus no Gan Bei 🙂 ….. Lai pastāsta, kā nemaksāt nodokļus, un tādēļ trūcīgi finansēt medicīnu.

 9. Aizmirsa pieminet Latvijas Sarkano krustu,kurs ar tevzemieti Jaksonu prieksgala un sc Likopu,ari “pardevusies” SC.

 10. Vēl viens nodevējs, Kremļa projekta SC piedeva. Ārsti saņemn 4000 euro mēnesī un vēl ver vaļā muti.
  Lai padalās ar māsiņām un sanitāriem!

 11. ar draugu Hitleru Keris arī gatavs kopā strādāt – ka tik maksā!

 12. Nu tad mēs ignorēsim, Keri Tavu akciju, Zelta čiekura saņēmēj! Savā laikā arodbiedrība saņēma no Austrumu slimnīcas atzinību čiekura veidā par nekā nedarīšanu un klusu ciešanu. Varu tik apbrīnot mediķus par pazemību un cietēja tēla uzturēšanu vēl maksājot pat par to naudu 1% apmērā no savas bruto algas ik mēnesi.Sen izstājos no šīs arodbiedrības.

 13. Ja būtu mediķis,nekādā gadījumā nepiedalītos protesta akcijā ,kopā ar utainajiem kremļa pakaļlaižām un viņu takšeli Keri.

  • Tieši tā.Lai SC vispirms ievieš kārtību Rīgā .Ko tad tur Keris never muti? Šādi kangari mūs arī ved pretī iznīcībai.Ne jau par mediķiem viņiem galva sāp.

Draugiem Facebook Twitter Google+