×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
22. marts, 2016
Drukāt

Keša iesniedz apelācijas sūdzību lietā pret “Dr.Luke”

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Amerikāņu dziedātāja Keša iesniegusi apelācijas sūdzību par pagājušajā mēnesī pieņemto tiesas lēmumu, ka viņai jāpaliek līgumattiecībās ar emocionālā un seksuālā vardarbībā apsūdzēto mūzikas producentu “Dr.Luke”, vēsta britu laikraksts “The Guardian”.

Kešas advokāts uzstāj, ka dziedātāju vajadzētu atbrīvot no līguma ar “Dr.Luke”, īstajā vārdā Lukaša Gotvalda, ierakstu kompāniju “Kemosabe”, kas atrodas “Sony” paspārnē.

“Tiesas lēmums bija balstīts uz kļūdainu pieņēmumu, ka Keša var ierakstīt mūziku bez Gotvalda iejaukšanās,” Ņujorkas apelācijas instances tiesā iesniegtajos dokumentos norāda advokāts.

Apelācijas sūdzībā Kešas piespiešana turpināt sadarbību ar “Kemosabe” pielīdzināta verdzībai.

Hita “Tik Tok” autore 2014. gadā vērsās tiesā, lai panāktu priekšlaicīgu līguma pārtraukšanu ar “Dr.Luke”. Keša apsūdzēja producentu seksuālā, fiziskā, verbālā un emocionālā vardarbībā gandrīz desmit gadu garumā.

Kešas iesniegtajos dokumentos minēts, ka “Dr.Luke” esot piespiedis dziedātāju “lietot narkotikas un alkoholu, lai reibuma stāvoklī varētu viņu seksuāli izmantot”.

Viņa uzsver, ka ierakstu kompānija “Sony Music” esot devusi “Dr.Luke” pilnīgu radošu un finansiālu kontroli pār jaunām izpildītājām sievietēm, tādējādi pakļaujot viņas briesmām.

Pagājušā gada oktobrī “Dr.Luke” pret Kešu ierosināja lietu par nomelnošanu.

Amerikāņu popzvaigzne Teilora Svifta ziedoja Kešai 250 000 ASV dolāru (227 000 eiro) juridisko izdevumu segšanai, kamēr dziedātājas “Lady Gaga”, Kellija Klārksone, Mailija Sairesa un Ariana Grande izteikušas viņai atbalstu. Tviterī populāra kļuvusi mirkļbirka “#FreeKesha”, kas aicina atbrīvot dziedātāju no līguma saistībām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+