×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
23. decembris, 2016
Drukāt

KHL brīdina par PSRS himnas atskaņošanu

khl-log2

Kontinentālā hokeja līga (KHL) brīdinājusi Maskavas “Spartak” komandu par PSRS himnas atskaņošanas pirms ceturtdien aizvadītās spēles ar Jaroslavļas “Lokomotiv” vienību, vēsta aģentūra “R-Sport”.

Šī spēle, kurā ar ar 2:1 uzvarēja “Spartak”, tika aizvadīta abām komandām spēlējot retroformās.

“Spartak” komanda ceturtdien atzīmēja kluba 70.gadskārtu, tāpēc mājinieki maču aizvadīja pagājušā gadsimta 40.gadu dizaina kreklos.

Pirms spēles notika arī šai jubilejai veltīts šovs. Tajā pat laikā mača organizatori izvēlējās atskaņot PSRS, nevis Krievijas himnu. Abiem mūzikas darbiem ir viena un ta pati melodija, taču atšķirīgi vārdi.

Nepareizas himnas atskaņošanu spēles protokolā fiksēja mača soģi, savukārt KHL disciplinārā komiteja, izskatot šo gadījumu, nolēma “Spartak” klubam izteikt stingru brīdinājumu, jo kluba rīcība bija pretrunā ar KHL reglamentu.

Tikmēr pats Krievijas galvaspilsētas klubs apgalvo, ka notikušais ir tehniska kļūme, kas radusies pārpratuma rezultātā un nav bijusi plānota.

KHL spēlē 29 komandas no astoņām valstīm – Krievijas, Latvijas, Baltkrievijas, Kazahstānas, Somijas, Slovākijas, Horvātijas un Ķīnas.

Pirms katras spēles tiek atskaņota Krievijas himna, bet ja spēlē kāds citas valsts klubs, tad arī šīs attiecīgās valsts himna.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+