Sports
Hokejs

KHL hokeju spēlēs arī Vīnē un Cīrihē0

Foto – Edijs Pālens/LETA

Nākamajā sezonā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēles notiks arī Austrijas galvaspilsētā Vīnē un Šveices pilsētā Cīrihē, paziņojuši turnīra rīkotāji.

Trešdien līgas vadība un klubu ģenerālmenedžeri tiekas Maskavā, lai atzīmētu desmitās KHL sezonas izskaņu. Sanāksmē tika nolemts, ka oktobrī KHL regulārā čempionāta spēles tiks aizvadītas arī Vīnē, bet novembrī – Cīrihē. Par konkrētiem datumiem un komandām, kas šajās spēlēs piedalīsies, tiks paziņots vēlāk.

Tāpat vadība un klubi trešdien oficiāli vienojās, ka nākamās sezonas regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs 62 spēles, bet regulārā sezona sāksies 1.septembrī, bet tā noslēgsies 2019.gada 22.februārī. Savukārt Gagarina kausa izcīņa sāksies 25.februārī un ilgs līdz 25.aprīlim, ja finālsērijā būs nepieciešamas visas septiņas spēles.

Līdz šim KHL regulārajā sezonā komandas tik daudz spēļu nebija aizvadījušas. 48 spēles būs mājās/viesos ar katru līgas klubu, kamēr vēl desmit mači būs ar savas divīzijas pretiniecēm un četri – ar citām savas konferences vienībām.

Aizvadītajā KHL sezonā vidēji katru spēli apmeklēja 6377 cilvēki, kas ir līgas visu laiku trešais labākais rādītājs.

Saistītie raksti

Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” aizvadītajā sezonā ceturto gadu pēc kārtas nespēja iekļūt izslēgšanas turnīrā, paliekot pirmspēdējā vietā visā līgā.

Nākamajā sezonā KHL spēkosies 25 komandas, jo no turnīra tika izslēgtas Toljati “Lada” un Hantimansijskas “Jugra”.

LA.lv