Sports
Hokejs

KHL kluba treneris tiesnesim draud sadedzināt mašīnu0


KHL tiesnesim Viktoram Gašilovam (no kreisās) “Amur” galvenais treneris piedraudēja sadedzināt mašīnu.
KHL tiesnesim Viktoram Gašilovam (no kreisās) “Amur” galvenais treneris piedraudēja sadedzināt mašīnu.
Foto: hcamur.ru

Kontinentālā hokeja līga (KHL) piespriedusi ievērojamu soda naudu Habarovskas “Amur” komandas galvenajam trenerim Aleksandram Guļjavcevam, kurš cīņas karstumā vienam no tiesnešiem piesolīja sadedzināt viņa automašīnu.

“Amur” pirmdien savā laukumā ar 1:5 zaudēja Mika Indraša pārstāvētajai Maskavas “Dinamo” (Indrašis nespēlēja). Trešā perioda beigu daļā tiesneši “Amur” komandai piešķīra divas soda minūtes par nesportisku rīcību un soģu apvainošanu.

Izrādās Guļjavcevs spēles karstumā tiesnesim Viktoram Gašilovam bija uzkliedzis: “Es tev Permā mašīnu sadedzināšu! Saprati!”. Gašilovs to uztvēra kā apvainojumu un sodīja “Amur”.

Saistītie raksti

Tā kā soda minūšu piešķiršanas iemesls kļuva zināms arī medijiem un plašākai publikai, tad otrdien par Guļjavceva sodīšanu lēma arī KHL Disciplinārā komiteja, trenerim piešķirot 300 000 Krievijas rubļu (4200 eiro) lielu soda naudu.

Tikmēr Guļjavcevs pēc cīņas taisnojās, ka Guļjavcevam sakliedzis emociju uzplūdā. “Tas bija joks, protams, pateikts emociju iespaidā. Mēs ar Gašilovu esam lieliskās attiecībās, es vienkārši pajokoju. Es nemaz nezinu ar kādu mašīnu viņš Permā brauc,” taisnojās treneris.

“Amur” ar 17 punktiem ir Austrumu konferences vājākā komanda.

LA.lv