Foto – Raimonds Volonts

KHL piespriež Bārtulim 486 eiro lielu soda naudu 0

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Disciplinārā komiteja Vladivostokas “Admiral” kapteinim Oskaram Bārtulim par pārkāpumu Austrumu konferences ceturtdaļfinālā ceturtajā spēlē piespriedusi 5+20 minūšu sodu un 30 000 rubļu (486 eiro) naudas sodu, vēsta KHL.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

Bārtulis otrdienas mačā otrajā periodā ar nūju iegrūda pretinieku komandas Omskas “Avangard” hokejistu apmalē. Pēc video ieraksta noskatīšanās KHL Disciplinārā komiteja lēmusi, ka par sitienu ar nūju Bārtulim pienākas 5+20 minūšu sods un noraidījums līdz spēles beigām.

Tāpat viņam par šo pārkāpumu piespriests naudas sods, kas pēc disciplinārā reglamenta 26.panta 1.14.1.apakšpunkta ir 30 000 rubļu. Par šādu pārkāpumu var saņemt līdz pat trīs spēļu diskvalifikāciju, bet Bārtulis ticis cauri sveikā.

Bārtulis četrās Gagarina kausa spēlēs atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli. Savukārt regulārajā čempionātā viņš 53 spēlēs guva divus vārtus un veica septiņas rezultatīvas piespēles.

Plkst.15 pēc Latvijas laikā Omskā sāksies sērijas piektā spēle. Pēc četriem mačiem sērijā līdz četrām uzvarām neizšķirts ir 2-2.

Tāpat neizšķirts rezultāts ir Čeļabinskas “Traktor” un Astanas “Baris” duelī, kamēr pērnā gada čempione Magņitogorskas “Metallurg” ar 3-1 uzvar Ķīnas vienību Pekinas “Kuņluņ Red Star”, bet Kazaņas “Ak Bars” ar tādu pašu rezultātu ir priekšā Ufas “Salavat Julajev”.

Tikmēr Rietumu konferencē jau noskaidrotas pusfinālistes. Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Dinamo” tiksies ar Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēto Sanktpēterburgas SKA, bet regulārā čempionāta uzvarētāja Maskavas CSKA duelēsies ar Jaroslavļas “Lokomotiv”, kur par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs.

Kā zināms, Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” savā neveiksmīgākajā sezonā deviņos KHL aizvadītos gados palieka pēdējā vietā 14 Rietumu konferences komandu vidū. bet visā līgā ieņēma pirmspēdējo 28.pozīciju.