Eduardam Odiņam tiek sniegta pirmā palīdzība.

KHL spēļu diena: Tiesnesi Odiņu aizved uz nestuvēm, Karsums un Daugaviņš rezultatīvi 0

Latvijas hokeja labākajam tiesnesim Eduardam Odiņam trešdien kārtējā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mača tiesāšana beidzās ar lauztu kāju divās vietās un cīņas laukuma atstāšanu uz nestuvēm, kamēr
Mārtiņš Karsums guva vārtus un veica rezultatīvu piespēli, bet Kaspars Daugaviņš asistēja tautieša vārtu guvumā.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām 137

Odiņam, kurš četras reizes atzīts par KHL sezonas labāko tiesnesi, trešdien bija uzticēts vadīt Maskavas apgabala “Vitjaz” spēli ar Ņižņijnovgorodas “Torpedo”. Diemžēl jau spēles trešajā minūtē Odiņš pēc sadursmes ar vienu no hokejistiem guva smagu kājas traumu. Viņš ilgu laiku bija uz ledus, no tā tika nosnests uz nestuvēm.

Eduardu ar “ātrajiem” nogādāja tuvējā slimnīcā Podoļskā, kur viņam kontatēja kreisās kājas stilba divu kaulu slēgtu lūzmu. Skaidrs, ka atlabšana būs ilga.

“Odiņš guva smagu traumu spēles epizodē, saduroties ar vienu no spēlētājiem, kura darbībā nebija nekāda slēpta iemesla. Tas bija nelaimīgs starpgadījums. Odiņš vīrīšķīgi iztur šo smago traumu, un noteikti atgriezīsies atpakaļ ierindā,” tiesneša traumu komentēja KHL soģu korpusa vadītājs Aleksejs Aņisimovs, kurš pats bija klāt spēlē, bet pēc notikuma devās pie Odiņa uz slimnīcu.

“Mēs darīsim visu, lai Eduarda izveseļošanās būtu pēc iespējas ātrāka,” norādīja Aņisimovs.

Tikmēr Karsums guva vārtus un asistēja, bet Maskavas “Spartak” savā laukumā ar rezultātu 4:3 (2:3, 2:0, 0:0) pārspēja aizsarga Artūra Kuldas pārstāvēto Čerepovecas “Severstaļ”, kurai pārtrūka septiņu uzvaru sēriju.

Karsums vārtus guva piecas minūtes pirms otrā perioda beigām, kad vairākuma noslēgumā pēc Kaspara Daugaviņa piespēles raidīja ripu augšējā vārtu stūrī.

Karsums šajā mačā uz ledus pavadīja 15 minūtes un piecas sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un zaudēja vienīgajā iemetienā. Tikmēr Daugaviņš 18 minūtē un 51 sekundē veica trīs metienus pa vārtiem, bloķēja vienu raidījumu un zaudēja vienīgajā iemetienā.

Pretinieku rindās Kulda nospēlēja 14 minūšu un 16 sekunžu laikā atnesa savai komandai vienu divu minūšu noraidījumu.

Karsums šajā sezonā 46 spēlēs guvis deviņus vārtus un veicis 19 rezultatīvas piespēles, bet Daugaviņš 51 duelī guvis 12 vārtus un asistējis 20 rezultatīvos uzbrukumos.

Savukārt Kulda 51 spēlē guvis divus vārtus un veicis četras rezultatīvas piespēles.