×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
16. jūlijs, 2016
Drukāt

“Kia Motors” augsts novērtējums

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Kia Motors” kļuvis par zīmolu Nr. 1 Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV) veiktajā pētījumā “J. D. Power 2016 Initial Quality Study” (IQS) kategorijā, kas vērtē jauno automašīnu sākotnējo kvalitāti.

Pirmo reizi 27 gadu laikā šajā kategorijā iekļuvis “non premium” klases zīmols. “Kia” uzrādījis pārliecinošu sniegumu, topa augšgalā ierindojoties starp “Sportage” un “Soul” modeļiem, tāpat top trijniekā savās kategorijās iekļūstot arī “Rio”, “Forte” un “Sorento” modeļiem.

Pārdošanas apjomu panākumi ASV atspoguļojas arī Eiropā, kur “Kia Motors” pārdevis 39,445 automašīnas maijā, kas, salīdzinot ar iepriekšējā gada to pašu periodu, pieaudzis par 15,9%. Līdz šim šogad “Kia” ir pārdevis 188,329 automašīnu visā Eiropā, tas ir pieaugums par 15%, kas šobrīd ir labākais rādītājs, turpinot uzņemto kursu uz rekordlieliem pārdošanas apjomiem 2016. gadā.

Viens no “Kia Motors” vislabāk pārdotajiem automobiļiem Eiropā, “Sportage”, nesen izturēja žurnāla “Auto Motor und Sport” smago divu gadu uzticamības pārbaudi, neuzrādot nevienu pašu kļūdu. Vācijas autobūves žurnāls izaicināja “Kia” ievērojamam kvalitātes pārbaudījumam ar 100, 000 kilometru izturības testu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+