Mobilā versija
+5.5°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
16. jūlijs, 2016
Drukāt

“Kia Motors” augsts novērtējums

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Kia Motors” kļuvis par zīmolu Nr. 1 Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV) veiktajā pētījumā “J. D. Power 2016 Initial Quality Study” (IQS) kategorijā, kas vērtē jauno automašīnu sākotnējo kvalitāti.

Pirmo reizi 27 gadu laikā šajā kategorijā iekļuvis “non premium” klases zīmols. “Kia” uzrādījis pārliecinošu sniegumu, topa augšgalā ierindojoties starp “Sportage” un “Soul” modeļiem, tāpat top trijniekā savās kategorijās iekļūstot arī “Rio”, “Forte” un “Sorento” modeļiem.

Pārdošanas apjomu panākumi ASV atspoguļojas arī Eiropā, kur “Kia Motors” pārdevis 39,445 automašīnas maijā, kas, salīdzinot ar iepriekšējā gada to pašu periodu, pieaudzis par 15,9%. Līdz šim šogad “Kia” ir pārdevis 188,329 automašīnu visā Eiropā, tas ir pieaugums par 15%, kas šobrīd ir labākais rādītājs, turpinot uzņemto kursu uz rekordlieliem pārdošanas apjomiem 2016. gadā.

Viens no “Kia Motors” vislabāk pārdotajiem automobiļiem Eiropā, “Sportage”, nesen izturēja žurnāla “Auto Motor und Sport” smago divu gadu uzticamības pārbaudi, neuzrādot nevienu pašu kļūdu. Vācijas autobūves žurnāls izaicināja “Kia” ievērojamam kvalitātes pārbaudījumam ar 100, 000 kilometru izturības testu.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+