×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
8. decembris, 2015
Drukāt

Kianu Rīvsa jaunākās filmas režisors atsakās no kinolentes

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

No jaunas filmas ar aktieri Kianu Rīvsu galvenajā lomā izstājies režisors, jo pēdējā montāža esot radikāli izmainījusi kinolenti, vēsta britu laikraksts “The Guardian”.

Amerikāņu režisors Džī Maliks Lintons pieprasījis neiekļaut viņa vārdu filmas veidotāju sarakstā, tāpēc tā tiks izdota ar pseidonīmu Deklans Deils.

Laikraksta “New York Post” tenku sadaļa “Page Six” ziņo, ka Lintons neesot varējis rast kompromisu ar Rīvsu un kinostudiju “Lionsgate Premiere”. Vārdā nenosaukti informācijas avoti teikuši, ka filmas sākotnējais nosaukums bija “Daughter of God” un tās galvenā varone bijusi “jauna latīņamerikāņu sieviete un dominikāņu ģimene”.

“Tajā bija neliela baltā vīrieša loma. 60% filmas teksta bija spāņu valodā,” norāda informācijas avots.

Taču studija “Lionsgate” pārveidojusi filmu par “šablonisku spriedzes trilleri”, kurā Rīvsa loma kļuvusi daudz nozīmīgāka. Informācijas avots uzsver, ka Rīvss esot “uzraudzījis” galīgo filmas montāžu.

Taču “Page Six” raksta, ka Rīvsa pārstāvji nolieguši aktiera iesaistīšanos montāžas procesā. “Rīvss neuzraudzīja montāžu,” viņi sacīja.

Filma “Exposed” iznāks janvārī.

Tā būtu bijusi pirmā pilnmetrāžas filma, kuras režisors ir Lintons. Viņš iepriekš darbojies kā scenārists un tādu slavenību kā Anna Hataveja, Leonardo di Kaprio un Tobija Magvaira treneris.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+