Sports
Ziemas sports

Ķibermaņa četrinieks ar fantastisku otro braucienu uzlido uz pjedestāla Sanktmoricā0


Oskara Ķibermaņa četrinieks atkal uz goda pjedestāla Pasaules kausa posmā!
Oskara Ķibermaņa četrinieks atkal uz goda pjedestāla Pasaules kausa posmā!
Foto: LBSF

Latvijas bobsleja pilota Oskara Ķibermaņa vadītā četrinieku ekipāža svētdien Sanktmoricas trasē Šveicē izcīnīja trešo vietu Pasaules kausa sestā posma sacensībās.

Ķibermanis startēja kopā ar stūmējiem Matīsu Mikni, Helviju Lūsi un Jāni Strengu. Slimību vajātā Latvijas ekipāža pēc pirmā brauciena bija vien astotā, bet aizvadīja teicamu otro braucienu, kurā bija otrs labākais rezultāts, un pakāpās uz trešo pozīciju.

Jau četros Pasaules kausa posmos pēc kārtas Ķibermanis četrinieku sacensībās kāpis uz goda pjedestāla, iepriekšējās trīs reizes izcīnot otrās vietas.

Šosezon kārtējo uzvaru svinēja olimpiskā čempiona Frančesko Frīdriha ekipāža, Vācijas kvartetam uzrādot ātrākos laikus abos braucienos.

Tikmēr otro vietu ieņēma vēl viens vācietis Johanness Lohners, kurš savam tautietim divu braucienu summā zaudēja 0,51 sekundi, bet Ķibermanis bija vēl nieka 0,02 sekundes lēnāks.

Dalītu ceturto vietu ieņēma Monako pilots Rudijs Rinaldi un Maksims Andrijanovs, kuri no Ķibermaņa atpalika par 0,20 sekundēm, bet pirmo sešinieku noslēdza vācietis Niko Valters.

Saistītie raksti

Pasaules kausa kopvērtējumā līderis ar 1310 punktiem ir Frīdrihs, kamēr otrais ar 1237 punktiem ir viņa tautietis Lohners. Trešo vietu ar 1214 punktiem tikmēr ieņem Ķibermanis, kuram ar 1137 punktiem seko cits Vācijas pilots Valters.

Savukārt šajā posmā nestartējošais Ralfs Bērziņš 552 punktiem ir 15.vietā.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka sestdien Ķibermanis kopā ar Mikni guva otro vietu divnieku sacensībās, kamēr uzvaru arī sestajā posmā guva Frīdrihs.

Vācijas bobslejisti šosezon uzvarējuši visās 12 sacensībās gan divniekos, gan četriniekos.

Sanktmoricā tiek aizvadītas noslēdzošās šīs sezonas sacensības Eiropā.

LA.lv