Sports
Ziemas sports

Ķibermaņa četrinieks fantastisko sezonu noslēdz ar pasaules čempionāta sudrabu0


Latvijas bobsleja saimei pievienojušies 14 jauni censoņi.
Latvijas bobsleja saimei pievienojušies 14 jauni censoņi.
Foto: SCANPIX/AP/LETA

Latvijas bobslejista Oskara Ķibermaņa pilotētais četrinieks sestdien Vistlerā, Kanādā izcīnīja pasaules čempionāta sudraba medaļu, piekāpjoties vien titulētajam vācietim Frančesko Frīdriham.

Pēc diviem braucieniem Ķibermaņa ekipāža bija pirmā, apsteidzot Frīdrihu par četrām sekundes simtdaļām, bet trešo un ceturto braucienu konkurenti veica ātrāk un summā latvieši no viņiem atpalika par 0,29 sekundēm. Pirmajā braucienā Oskara kvarets uzrādīja labāko laiku, bet nākamajos trijos – otro labāko. Ķibermanim šī ir pirmā pasaules čempionāta medaļa.

Trešajā vietā ierindojās mājinieka Džastina Kripsa ekipāža, kas uzvarētājam zaudēja 0,45 sekundes. Tālāk bija krievs Maksims Andrijanovs, šveicietis Mihails Fogts un austrietis Benjamins Maiers.

Saistītie raksti

Otrs Latvijas pilots Ralfs Bērziņš četrinieku sacensībās nestartēja. Oskars Ķibermanis gan divniekos, gan četriniekos Pasaules kausa kopvērtējumā izcīnīja otro vietu.

Kā vēstīts, pirms tam Vistlerā ar fantastisku startu sesto pasaules čempiona titulu izcīnīja skeletonists Martins Dukurs.

LA.lv