×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
8. janvāris, 2014
Drukāt

Ķibermanis par vienu sekundes simtdaļu atpaliek no uzvaras Eiropas kausa posmā

LETALETA

Latvijas talantīgais bobsleja pilots Oskars Ķibermanis trešdien izcīnīja otro vietu Īglsas trasē notikušajās Eiropas kausa sacensībās, no uzvaras atpaliekot vien par vienu sekundes simtdaļu.

Panākumu izcīnīja vācieša Albrehta Klammera divnieks. Tikmēr Ķibermanis ar stūmēju Vairi Leibomu pēc pirmā brauciena Klammeram zaudēja 0,13 sekundes, otrajā atspēlējot 0,12 no tām.

Ķibermanim un Leibomam abos braucienos bija pārliecinoši ātrākie starta laiki.

Uz šīm sacensībām Ķibermaņa ekipāža bija devusies, lai vāktu pasaules ranga punktus, kas nepieciešami dalībai Soču olimpiskajās spēlēs. Jau trešdien Ķibermanis atgriezīsies Šveicē, kur Sanktmoricas trasē nedēļas nogalē risināsies nākamais Pasaules kausa posms.

Tāpat šajās sacensībās startēja arī vēl viens latviešu pilots Uģis Žaļims ar stūmēju Raivi Zīrupu, kas izcīnīja astoto vietu. Pēc pirmā brauciena Žaļima ekipāža atradās devītajā vietā, bet otrajā uzrādīja sesto rezultātu, Klammeram summā zaudējot 0,80 sekundes.

Atlase Soču olimpiskajām spēlēm ilgs līdz 19.janvārim. Ja Latvija pasaules rangā būs vismaz devītajā vietā, tā Olimpiādei kvalificēsies ar divām divnieku un četrinieku ekipāžām, bet labāko trijnieks dos iespēju piedalīties pat ar trim ekipāžām. Tomēr pašlaik vairs Latvija reāli nepretendē uz iespēju Sočos startēt ar trim ekipāžām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+