Sports
Ziemas sports

Ķibermanis un Miknis arī Sanktmoricā kāpj uz pjedestāla0

Foto: EPA/Scanpix/LETA

Latvijas bobsleja pilota Oskara Ķibermaņa un stūmēja Matīsa Mikņa divnieku ekipāža sestdien Sanktmoricas trasē Šveicē izcīnīja trešo vietu Pasaules kausa sestajā posmā.

Uzvaru arī šīs sezonas sestajā posmā tikmēr guva vācieša Frančesko Frīdriha ekipāža, kas līdz ar to triumfējusi visos etapos, ieņemot pārliecinošu pirmo vietu Pasaules kausa kopvērtējumā. Vācieši bija pārliecinoši līderi jau pēc pirmā brauciena.

Frīdrihs divu braucienu summā par 0,40 sekundēm apsteidza tautieša Johannesa Lohnera ekipāžu.

Tikmēr Ķibermanis ar Mikni pēc pirmā brauciena bija otrie, tomēr otrajā braucienā tika pieļautas vairākas kļūdiņas, kas lika vienu pozīciju zaudēt Lohneram. No uzvarētāja Frīdriha latvieši atpalika par 0,51 sekundi.

Savukārt pirmajam trijniekam sestdien sekoja šveicieša Mihaēla Fogta pilotētais divnieks.

Ķibermanis sezonas pirmajās divās sacensībās, kas notika Siguldā, divreiz bija otrais aiz olimpiskā čempiona Frīdriha, pēc tam Altenbergā un Kēngiszē latvietis ieņēma attiecīgi trešo un piekto vietu, bet pirms nedēļas Īglsā atgriezās uz goda pjedestāla un atkal bija trešais.

Saistītie raksti

Pasaules kausa kopvērtējumā pēc sešām divnieku sacensībām līderis ar maksimāli iespējamiem 1350 punktiem ir Frīdrihs, kamēr Ķibermanis ar 1204 punktiem ir otrais. Trešo pozīciju ar 928 punktiem tikmēr ieņem čehs Dominiks Dvoržāks, bet debitants Ralfs Bērziņš ar 576 punktiem ir 17.pozīcijā.

Vācijas bobslejisti un bobslejistes šajā sezonā uzvarējuši visās no 16 aizvadītajām sacensībām.

Šajā posmā nestartē Pasaules kausa debitants Bērziņš, kurš tā vietā sestdien Siguldā cīnīsies par Eiropas junioru čempiontitulu.

LA.lv