Sports
Ziemas sports

Ķibermanis vēlreiz paliek pjedestāla pakājē0

Foto: EPA/Scanpix/LETA

Latvijas bobsleja pilota Oskara Ķibermaņa četrinieku ekipāža svētdien Vācijas trasē Vinterbergā izcīnīja ceturto vietu Pasaules kausa otrā posma otrajās četrinieku sacensībās, kamēr jaunais Ralfs Bērziņš bija 13.pozīcijā.

Tāpat kā sestdien, arī svētdien visu goda pjedestālu aizņēma vācieši, uzvaru svinot olimpiskajam čempionam Frančesko Frīdriham, kurš palika nepārspēts abos braucienos.

Tikmēr otrais bija Johanness Lohners, kurš savam tautietim divu braucienu summā zaudēja 0,36 sekundes, bet trešais bija Niko Valters, kurš atpalika 0,46 sekundes.

Savukārt Ķibermanis, kurš startēja kopā ar stūmējiem Matīsu Mikni, Helviju Lūsi un Jāni Strengu, uzvarētājam zaudēja 0,56 sekundes, bet no goda pjedestāla viņš atpalika 0,10 sekundes. Pirmajā braucienā viņš bija piektais, bet otrajā uzrādīja otru labāko rezultātu.

Pasaules kausa debitants Bērziņš, kurš startēja kopā ar stūmējiem Intaru Dambi, Māri Priekuli un Dāvi Spriņģi, zaudēja 1,52 sekundes. Braucienos viņam bija 14. un 13.pozīcijā.

Sacensībās startēja 18 četrinieku ekipāžas.

Pasaules kausa kopvērtējumā līderis ar 435 punktiem ir Frīdrihs, kuram ar 425 punktiem seko Valters, bet trešais ar 410 punktiem ir Lohners. Aiz pirmā četriniekas ar 384 punktiem seko Ķibermanis, kamēr Bērziņš iekrājis 256 punktus, kas viņam dod 11.pozīciju.

Pirmās četrinieku sacensības šosezon tika aizvadītas sestdien, kad Ķibermanis izcīnīja ceturto vietu, bet Bērziņš bija 11.pozīcijā.

Tikmēr uz goda pjedestāla stājās tikai Vācijas ekipāžas, bet par uzvarētāju kļuva Niko Valters.

Saistītie raksti

Jau ziņots, ka sezonas pirmajā posmā Siguldā notika divas divnieku sacensības, kurās abās uzvarēja vācietis Frančesko Frīdrihs, bet Ķibermaņa un Bērziņa divniekiem bija attiecīgi divas otrās un septītās pozīcijas.

Siguldas trase šobrīd nav piemērota bobsleja četrinieku sacensībām, tāpēc Latvijā norisinājās divas vīru divnieku sacensības. Šajā posmā Vācijas trasē Vinterbergā notika divas sacensības četriniekiem.

Pēc šī posma Pasaules kausa sacensības atsāksies vien pēc Jaunā gada.

LA.lv