Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
22. maijs, 2014
Drukāt

Kiberuzbrukms “eBay” varētu būt skāris visu 145 miljonu vietnes lietotāju datus

Foto- LETA/AFPFoto- LETA/AFP

ASV interneta izsoļu un tirdzniecības kompānija “eBay” ceturtdien paziņoja, ka piedzīvotais kiberuzbrukums tā datubāzei potenciāli varētu būt skāris visu 145 miljonu “eBay” lietotāju datus.

Kā vēstīts, “eBay” trešdien paziņoja par kiberuzbrukumu tās datubāzei un aicināja vietnes lietotājus nomainīt savas paroles.

Savukārt ceturtdien uzņēmums informēja, ka paroles lūgts nomainīt viesiem vietnes lietotājiem.

“Uz pirmā ceturkšņa beigām mums bija 145 miljoni lietotāju,” teikts uzņēmuma paziņojumā.

“eBay” atklāja, ka hakeri februāra beigās vai marta sākumā ielauzušies vienā no “eBay” datubāzēm, kas satur lietotāju vārdus, šifrētu paroli, e-pasta adresi, parastā pasta adresi, telefona numuru un dzimšanas datumu.

“eBay” gan mierināja vietnes lietotājus, ka pagaidām nav konstatētas nelikumīgas aktivitātes ar “eBay” lietotāju kontiem.

Kiberuzbrukums nav skāris “eBay” lietotāju finansiālo informāciju.

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+