Mobilā versija
+5.2°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
22. maijs, 2014
Drukāt

Kiberuzbrukms “eBay” varētu būt skāris visu 145 miljonu vietnes lietotāju datus

Foto- LETA/AFPFoto- LETA/AFP

ASV interneta izsoļu un tirdzniecības kompānija “eBay” ceturtdien paziņoja, ka piedzīvotais kiberuzbrukums tā datubāzei potenciāli varētu būt skāris visu 145 miljonu “eBay” lietotāju datus.

Kā vēstīts, “eBay” trešdien paziņoja par kiberuzbrukumu tās datubāzei un aicināja vietnes lietotājus nomainīt savas paroles.

Savukārt ceturtdien uzņēmums informēja, ka paroles lūgts nomainīt viesiem vietnes lietotājiem.

“Uz pirmā ceturkšņa beigām mums bija 145 miljoni lietotāju,” teikts uzņēmuma paziņojumā.

“eBay” atklāja, ka hakeri februāra beigās vai marta sākumā ielauzušies vienā no “eBay” datubāzēm, kas satur lietotāju vārdus, šifrētu paroli, e-pasta adresi, parastā pasta adresi, telefona numuru un dzimšanas datumu.

“eBay” gan mierināja vietnes lietotājus, ka pagaidām nav konstatētas nelikumīgas aktivitātes ar “eBay” lietotāju kontiem.

Kiberuzbrukums nav skāris “eBay” lietotāju finansiālo informāciju.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+