×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
4. oktobris, 2012
Drukāt

Kidmena cīnījusies ar depresiju pēc šķiršanās no Krūza

Foto - LETAFoto - LETA

Aktrise Nikola Kidmena atklājusi, ka pēc šķiršanās no Toma Krūza cīnījusies ar depresiju. Kidmena ar Krūzu salaulājās 1990.gadā, kad viņa bija 23 gadus veca. Laulībā viņi adoptēja divus bērnus līdz izšķīrās 2001.gadā.

Kidmena atklājusi, ka pēc pirmo laulību iziršanas cietusi no depresijas.

“Es apprecējos agri un jauna. Bet es to nenožēloju, jo tā man atnesa [manus bērnus] Bellu un Konoru un ilgu laiku man bija fantastiska laulība. Bet kad situācija pasliktinājās, man nācās cīnīties ar depresiju. Tagad es neko no tā nenožēloju. Tā bija daļa no izaugsmes,” stāstīja Kidmena.

Aktrises depresija daļēji saistīta ar gadiem ilgām pūlēm ieņemt bērniņu pašai.

“Es tik daudz laika pavadīju, domājot, ka manā dzīvē tas nenotiks, un mēģinot to saprast. Es mēģināju un man neizdevās, un neizdevās, un neizdevās. Es nevēlos iegrimt detaļās, bet es piedzīvoju gan ārpusdzemdes grūtniecību, gan spontānos abortus un auglības terapijas. Es izmēģināju visu iespējamo, lai paliktu stāvoklī,” atklāja Kidmena.

“Katra sieviete, kas gājusi tam cauri, zina, ka to pavada depresija. Līdz ar to, kad es paliku stāvoklī ar Sandeju [no otrā vīra Kīta Ērbana], es biju pārsteigta. Procentuālā iespēja bija tik maza. Viņa ir manas dzīves brīnums,” sacīja aktrise.

Kidmena ar kantri mūzikas dziedātāju Ērbanu apprecējās 2006.gadā. Pārim ir divas meitas – 2008.gadā dzimusī Sandeja Rouza un 2011.gadā ar surogātmātes palīdzību pasaulē nākusī Feita Mārgareta.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+