×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
25. janvāris, 2014
Drukāt

Ukrainā turpinās sadursmes (Video tiešraide)

-

TOPSHOTS A woman speaks as she kneels down in front of a line of riot police in the center of Kiev on January 24, 2014. Ukrainian protesters today expanded their protest camp in Kiev closer to the administration of President Viktor Yanukovych, after crisis talks to end Ukraine's worst crisis since its 1991 independence ended in deadlock. After five days of clashes that activists say left five dead, Ukraine's three main opposition leaders held several hours of talks with Yanukovych late on January 23 but the minor concessions they announced were greeted with derision by protesters. AFP PHOTO / SERGEI SUPINSKY

Neskatoties uz Ukrainas prezidenta Viktora Janukoviča paziņojumu par gatavību reformēt valdību, Kijevā naktī uz ssestdienu turpinājušās sadursmes starp opozīcijas aktīvistiem un miliciju.

Protestētāji naktī miliciju apmētāja ar akmeņiem un Molotova kokteiļeim, uz ko kārtības sargi atbildēja ar asaru gāzi un gumijas lodēm, un austot dienai, pilsētas centrā joprojām liesmoja ugunskuri.

Kā ziņots, piektdien Janukovičs apsolīja reformēt valdību un grozīt 16.janvārī Augstākās Radas pieņemtos pretrunīgi vērtētos likumus, kuri ierobežo pulcēšanās brīvību un lielā mērā vainojami situācijas eskalācijā.

Taču opozīcijā esošās partijas UDAR dibinātājs Vitālija Kļičko jau paziņojis, ka solījums reformēt valdību ir izteikts par vēlu.

Situāciju Brīvības laukumā ar valdības pārveidošanu varēja mainīt pirms mēneša vai divām nedēļām, taču tagad ļaudis pieprasa paša Janukoviča atkāpšanos, norādīja Kļičko.
Viņš piebilda, ka situācijas eskalācija turpinās un ka svarīgākos lēmumus tagad jāpieņem pašai tautai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+