×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
6. septembris, 2014
Drukāt

Kijevas patriarhs: Putins nokļuvis sātana varā (13)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Krievijas prezidenta Vladimira Putina darbības liecina par to, ka viņš gluži kā pirmais brāļa slepkava Kains ir nokļuvis sātana varā, teikts Kijevas un visas Krievzemes-Ukrainas patriarha Filareta paziņojumā, par kuru sestdien, 6.septembrī, vēstīja Ukrainas ziņu aģentūra UNIAN.

Patriarha paziņojums ir publicēts Kijevas patriarhāta Ukrainas pareizticīgo baznīcas oficiālajā interneta vietnē. Ukrainā darbojas arī Maskavas patriarhātam pakļauta pareizticīgo baznīca.

«Man ar lielu nožēlu ir jāpasaka skaļi, ka starp šīs pasaules valdniekiem, kuri pēc kristīšanas fakta pieder Pareizticīgo baznīcai, ir parādījies īstens jaunais Kains – nevis pēc vārda, bet pēc darbiem. Šie darbi liecina, ka minētais valdnieks, gluži kā vēsturē pirmais brāļa slepkava Kains, ir nokļuvis sātana ietekmē,” paziņoja Filarets.

Patriarhs apsūdzēja Putinu divos lielos grēkos – slepkavībā un melos, kā arī uzsvēra, ka “abu [grēku] priekšnieks un iedvesmotājs ir nelabais”.

“Tieši pēc viņa (Putina) gribas viņa vadītās valsts masu informācijas līdzekļi dienu un nakti daudzās pasaules valodās izplata ciniskus melus par Ukrainu, sēj naidu pret ukraiņu tautu, pret mūsu centieniem būt neatkarīgiem un celt savu suverēnu valsti, provocē asinsizliešanu un slepkavības Donbasā,” teikts patriarha paziņojumā.

“Viņs pats saka atklātus un skaidrus melus: organizējot un sūtot uz mūsu valsti slepkavas algotņus, runā par “iekšēju konfliktu”, ar kuru it kā neesot saistīts; sūtot uz Ukrainu viņam pakļautu karaspēku, viņš visur publiski paziņo, ka šī karaspēka nav. Tajā pašā laikā, kad Ukrainā kritušie karavīri, Tēvzemes aizstāvji tiek apbedīti kā varoņi, Donbasā bojāgājušie viņa valsts karavīri tiek apbedīti slepeni, rūpīgi slēpjot patiesību par viņu nāves apstākļiem,” uzsvērts Filareta paziņojumā.

“Šis valdnieks ciniski melo, sakot, ka viņa vadītā valsts nav konfikta puse Ukrainā, lai gan tieši viņš ir izdarījis visu, lai iedegtu šo konfliktu un to uzturētu,” atzīmēja Kijevas patriarhs.

Viņš pauda uzskatu, ka tieši uz Krievijas prezidentu gulstas “vislielākā vaina” par cilvēku bojāeju Ukrainas austrumos.

“Viņa gribā un varā ir nekavējoties apturēt nāvi un asinsizliešanu, bet viņš savas lepnības dēļ turpina vairot ļaunumu. Viņš sauc sevi par ukraiņu tautas brāli, bet patiesībā pēc saviem darbiem viņš ir īsteni kļuvis par jaunu Kainu, izlejot brāļa asinis un iepinot melos visu pasauli,” paziņoja Filarets.

Kijevas patriarhs piebilda, ka jau ir izskanējuši daudzi publiski aicinājumi Putinam un viņa līdzskrējējiem apdomāties, izbeigt ļaunuma un nāves sēšanu, un nožēlot grēkus.

“Tomēr šķiet, ka viņš paliek kurls pret šiem aicinājumiem un tikai vairo ļaunumu, jo viņā tāpat kā Jūdā Iskariotā ir iegājis sātans,” paziņoja Kijevas patriarhs.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Tai ielenei,. kuŗa nosaukusi sevi par EVA:
  Muļķa zoss, tu Obramu dzīvu neesi redzējusi, lai saprastu viņa atvainošanos par ne saviem grēkiem.

  To ko muld VOVA, pasaulē pat utis zviedz vēderus turēdamas. Ja neskaita bezsmadzeņus maskaļus, visa pasaule zviedz par VOVU.
  Vova neapjēdz, ka drīz būs vēstures mēslainē.
  DRIZ…

 2. izzdzimtenis melo saldi Atbildēt

  gaidiisim kad atrasts graavii vai kanalizaacijas luukaa ar puukina dalaam.

 3. Tam tipam ar Botoksa purnu trūkst tikai ragu.

 4. Tas lielais launuma gars Atbildēt

  kas reiz bija parnemis Hitleru un Stalinu tagad iskatas, ka ieperinajies Putina.

 5. Putins ir lielākais slepkava-bandits uz Zemeslodes.

 6. Atliek tikai piekrist. Nožēlojami, ka lielas un dabas bagātas valsts tauta nebauda civilizācijas sociālos labumus- mieru, saticību, labklājību un taisnīgumu pret sevi un citiem, bet ierauta agresijas tumsonība un visi tad ir ienaidnieki – vai somi, ukraiņi, amerikāņi un nu pat kazahi… Kur draugi – Ziemeļkorejā, Kubā?

 7. Tas vainīgais nav Putins,Obama grib visu panemt savā zinjā un tapēc tādas provokācijas…

  • slepus apbedīti tiek Krievijai piederīgie nevis ASV karavīri.Pat Krievijas TV vēl nevienu amerikāni nav parādījusi,kurš karotu Ukrainā.Tad kur tad tas Obama?

  • tu gadienā galvu jaunajā, zemgrīdas tramvajā, iespiedusi esi? tu apjēdz ko raksti?
   Jā tiesa, ko dievs grib sodīt, tam atņem prātu.

 8. Cerams Dievs piedos, lai Kur arī būtu patiesība , bet ne šajos Penner. ….

 9. Labāk pateikt, kā to saka Kijevas patriarhs, nevar. Putins izskatās, viņa acu skats – kā nojūdzies, kriša pojehala. Vai tad nav redzams, ka viņam psihiski slima cilvēka skats. Diemžēl, viens psihs var saindēt daudzus, kā Hitlers. Pasaules valstīs trako nav maz.

  Krievu tauta – attopies, kur var novest satrakotais Putins.

 10. … Viena no iespejamam vesturiskam alegorijam … neaizmirsisim Babilonijas tiranus … Bizantijas un Romas cezarus , ka ari Azijas izdzimtenus Attilu un Dzengishanu … visi launuma vai ‘sataniskas’ dabas paradibas …

Draugiem Facebook Twitter Google+