×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
6. maijs, 2013
Drukāt

Ķīļa grāmatas melnraksts varētu būt uz rudens beigām

Foto-LETAFoto-LETA

Demisionējušais izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis pa vasaru plāno tikt skaidrībā ar savas grāmatas saturu, un melnraksts varētu tapt uz rudens beigām. Ķīlis iecerējis rakstīt grāmatu saistībā ar politikā pavadīto laiku, kas atklātu arī politikas aizkulises.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Ķīlis, materiāls grāmatas veidošanai ir ļoti plašs. Viņš vasaras laikā plāno to sakārtot un atlasīt no visāda veida piezīmēm, datiem grāmatas materiāla saturu.

“Rudenī varētu būt kaut kāds melnraksts. Es domāju, uz rudens beigām,” sacīja Ķīlis. Viņš gan norādīja, ka ar grāmatām jau visādi iet, daži tās raksta pat divdesmit gadu, tādēļ to, kad patiesi grāmata būs gatava, esot grūti prognozēt.

Viņš pastāstīja, ka tas vairāk būšot izpētes darbs, kurā viss korekti atspoguļots, piemēram, par to, kā tiek pieņemti lēmumi, kā tiek dalīta atbildība par panākumiem un zaudējumiem, kāda ir politiķu attieksme pret cilvēkiem un cilvēku pret politiķiem.

Viņa vairāku gadu garumā uzkrātajā materiālās esot gan “Parex” laiks, gan 13.janvāra laiks, gan ultimātu laiks, gan rīkojuma nr.2 laiks. “Tās visas lietas ir reģistrētas, un diezgan labi var izsekot, kad kurš baidās no kaut kā, kad “kratās” vaļā no atbildības,” teica Ķīlis.

Jau ziņots, ka Ķīlis 30.aprīlī premjeram iesniedza demisijas rakstu, par savu atkāpšanās iemeslu minot veselības problēmas. Viņa atveseļošanās process turpināsies vēl ilgāku laiku. Viņa vietā Saeima 2.maijā izglītības un zinātnes ministra amatā apstiprināja līdzšinējo Reformu partijas (RP) Saeimas frakcijas vadītāju Vjačeslavu Dombrovski.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+