×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
21. augusts, 2013
Drukāt

Ķīlim par braukšanu dzērumā izolatorā jāpavada piecas diennaktis

LETALETA

Bijušajam izglītības un zinātnes ministram Robertam Ķīlim par braukšanu dzērumā policijas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā būs jāpavada piecas dienaktis, pavēstīja Rīgas Zemgales priekšpilsētas tiesā.

 

Tiesa nolēma atzīt Ķīli par vainīgu braukšanā dzērumā, kuras laikā viņš 15.augustā, būdams 1,34 promiļu reibumā Rīgā, Pārdaugavā izraisīja avāriju ar ielas malā novietotu automašīnu.

Tiesa Ķīlim nolēma piespriest 600 latu administratīvo soda naudu, kā arī liegumu vadīt transportlīdzekļus uz diviem gadiem un divus gadus iegūt ūdens transporta līdzekļa vadītāja apliecību. Vēl bijušajam ministram piemērots piecu diennakšu administratīvais arests.

Ķīlis atzina, ka tiesas lēmums ir atbilstošs viņa pārkāpumam un viņš to nepārsūdzēs. Kurā īslaicīgās aizturēšanas izolatorā eksministrs izcietīs piespriesto arestu, to viņš pagaidām nevarēja pateikt.

Pats eksministrs pastāstīja, ka negadījums noticis, kad viņš tumsā izdarījis strauju pagriezienu un nav pamanījis pārāk tuvu krustojumam novietoto automašīnu. Pēc negadījuma Ķīlis pabraucis tālāk un apstājies.

Lai gan iepriekš Ķīlis noraidīja, ka būtu braucis reibumā, vēlāk viņš to atzina.

{gallery id=”2011″}

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+