×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
14. decembris, 2012
Drukāt

Ķīlim sirds operācija bijusi veiksmīga

Foto - LETAFoto - LETA

Izglītības un zinātnes ministram Robertam Ķīlim šodien veiktā sirds operācija noritējusi veiksmīgi, aģentūru LETA informēja ministra pārstāvis Reinis Tukišs.

Ministram šodien nekavējoties veikta sirds operācija, artērijā ievietojot stentu, kas nepieciešams normālai sirdsdarbībai un asinsritei. Operācija noritējusi veiksmīgi un bez sarežģījumiem.

Kā skaidroja Tukišs, ministram tagad būs nepieciešams divu līdz trīs nedēļu ilgs atveseļošanās periods. Ņemot vērā, ka ir Ziemassvētku laiks un lielajā politikā ir brīdis atelpai, Ķīlis cer, ka viņa prombūtne neko būtiski neietekmēs. Aktuāls neesot arī jautājums par ministra demisiju.

Arī ministra prombūtnes laikā Izglītības un zinātnes ministrijā darbs nav apstājies – ir organizētas sarunas ar deviņām augstskolām par budžeta vietu racionālāku sadali. Izsludināts un noslēdzies konkurss auditorkompānijai, kas veiks Augstākās izglītības padomes Studiju programmu izvērtējuma projekta auditu, apstiprināta akreditācijas komisija un sagatavota dokumentācija konkursa izsludināšanai starptautiskai organizācijai, kas veiks studiju virzienu akreditāciju, klāstīja ministra pārstāvis.

Jau ziņots, ka Ķīlis veselības problēmu dēļ darbā nav bijis vairāk nekā divas nedēļas. Viņa padomnieks iepriekš bija atklājis, ka ministram ir nopietnas asinsspiediena problēmas.

Pagājušajā nedēļā Ķīlim Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā veica sirds un galvas asinsvadu pārbaudes, bet šonedēļ vēl papildu veselības pārbaudes.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+