×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
16. decembris, 2014
Drukāt

Ķīlnieku krīze Beļģijā izrādās nelegāla imigranta joks (Video)

LETA/EPALETA/EPA

Ķīlnieku krīze Beļģijas pilsētā Ģentē, par kuru pirmdien ziņoja Beļģijas mediji, vēlāk izrādījās nelegāla imigranta izdomāts joks.

18 gadus vecais nelegālais imigrants, kurš jau bija zināms policijai saistībā ar narkotiku lietām, pirmdienas rītā ienāca veikalā un lūdza piezvanīt policijai, jo četri bruņoti vīrieši esot sagrābuši viņa paziņu par ķīlnieku kādā dzīvoklī.

Pie mājas, kurā atrodas šis dzīvoklis, tika mobilizēti lieli policijas spēki, ieskaitot pat smagi bruņotu specvienību un helikopteru. 15 bruņoti īpašo policijas spēku darbinieki iebruka dzīvoklī un tur atrada trīs pārsteigtus un izbijušos vīriešus bez jebkādiem ieročiem, kuri paklausīgi pacēla rokas un izgāja uz ielas, neizrādot pretošanos.

Izrādījās, ka šie vīrieši ir vietējie iedzīvotāji strādnieku šķiras apdzīvotā rajonā un nekāda ķīlnieku krīze nav bijusi. Pēc mājas pilnīgas pārmeklēšanas policija neatrada nekādas ieroču pēdas un neatrada arī nevienu ķīlnieku.

Jokdarim draud divu gadu ieslodzījums un naudassods, tomēr viņš nopratināšanā policijā turpināja apgalvot, ka esot redzējis četrus ar Kalašņikova automātiem bruņotus vīriešus, kuri pielikuši viņam pistoli pie deniņiem un saņēmuši viņa paziņu par ķīlnieku.

Ģentes prokuratūras pārstāvis paskaidroja žurnālistiem, ka policija bija spiesta uztvert nopietni paziņojumu par ķīlnieka sagrābšanu.

Tiesībsargājošās iestādes vēl noskaidro, vai trauksmes cēlājs varētu būt bijis stiprā narkotiku reibumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+