Foto – www.andriskozlovskis.lv

Ķimeņu eļļa pret vīrusiem. Personiska pieredze 0

Grāmatvedes Ineses Brižas mājās zāļu skapīša saturs ir gaužām pieticīgs, jo vairākumu medikamentu no tā izstūmusi šķietami necila pudelīte ar melno ķimeņu eļļu. Toties kāds spēks tajā apslēpts – palīdz atbrīvoties no klepus, iesnām, galvassāpēm un pat neglītiem ādas uzaugumiem.

Reklāma
Reklāma

 

Kokteilis
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15
Lasīt citas ziņas

Inese pirmoreiz par ķimeņu eļļas efektivitāti pārliecinājusies, kad pieskatījusi mazdēlu. Puisēns tik traki kāsējis, ka nav varējis aizmigt. Iedevusi viņam iedzert pustējkaroti ķimeņu eļļas, ar nelielu daudzumu ierīvējusi krūtiņas un muguru – klepus mitējies. Procedūra atkārtota pāris dienas, un kaite pazudusi kā nebijusi. Kopš tā laika, ja kāds Brižu mājā ir saaukstējies, – nekādu ķīmisko zāļu, tikai un vienīgi ķimeņu eļļa!

Inese atklājusi, ka šī eļļa ir teju vai universāls dziedniecisks līdzeklis, jo palīdz novērst ļoti daudzus veselības sarežģī-
jumus. Tā satur vairāk nekā simts vērtīgus komponentus, tostarp A un E vitamīnu, B un P grupas vitamīnus, sēru, fosforu, dzelzi, kalciju, aptuveni piecpadsmit aminoskābes un nepiesātinātās taukskābes. Arheologi flakoniņu ar šādu eļļu atraduši pat faraona Tutanhamona piramīdā!

 

 

Dara tā

CITI ŠOBRĪD LASA

* Saaukstēšanās sezonā imunitātes stiprināšanai nedēļu no rīta un vakarā izdzer tējkaroti ķimeņu eļļas. Ja gadījies saslimt, lieto eļļu, kamēr kaite atkāpjas.

* Kad apkārt daudzi klepo un šņaukājas, divreiz dienā mazliet eļļas ieziež deguna ejās.

* Ja ir paaugstināta temperatūra, pagatavo krūzi spēcinoša dzēriena, ko lieto divas trīs reizes dienā. Uzvāra melno tēju un, pirms likt klāt pārējos komponentus, nedaudz atdzesē. Tas ir svarīgi – ja temperatūra augstāka par 40 grādiem, iet bojā vairums vērtīgo bioloģiski aktīvo vielu. Ja nav vaļas gaidīt, atvēsināšanai pielej drusciņ piena. Pievieno divas tējkarotes medus un septiņus pilienus ķimeņu eļļas. Samaisa un dzer uz veselību.

* Ja sāp kakls, īsi pirms gulētiešanas iedzer malku ķimeņu eļļas un pāris minūtes nenorijot patur rīklē. Mazliet paskalina. Eļļa iznīcina iekaisumu izraisošos mikroorganismus un dziedē gļotādu. Ja noķer pašu slimības sākumu, no tās iespējams tikt vaļā pat ar vienu šādu procedūru.

Ja deguns ir aizlikts, katrā nāsī iepilina trīs pilienus eļļas. Tas atvieglo elpošanu un mazina smaguma sajūtu galvā. Ja eļļa stipri kož, to attiecībā 1:2 sajauc ar olīveļļu.

* Apsmērējot ar eļļu deguna priekšpusi un sānus, var nomierināt šņaukājoties apsārtušu ādu.

* Ja izveidojusies pūtīte, kārpa vai cita veida ādas veidojums, to trīs reizes dienā plānā kārtiņā apsmērē ar eļļu. Parasti izsitumi uzsūcas dažās dienās, savukārt kārpas izžūst un pakāpeniski nolobās trīs līdz četru nedēļu laikā.

Reklāma
Reklāma

* Pret galvassāpēm iedzer tējkaroti eļļas, paņem mazliet tās uz pirkstu galiem un maigām apļveida kustībām iemasē deniņu rajonā.

 

 

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.