Mobilā versija
+3.3°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
23. jūlijs, 2015
Drukāt

Ķīmiskas vielas tvaika noplūdes dēļ evakuē 32 cilvēkus

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ķīmiskas vielas tvaika noplūdes dēļ, trešdien Rīgā, Valmieras ielā, tikuši evakuēti 32 cilvēki, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

VUGD informē, ka plkst. 19.12 saņēma izsaukumu uz Valmieras ielu Rīgā, kur ražošanas ēkā no dzesēšanas iekārtas bija noplūdis ķīmiskas vielas tvaiks. Ugunsdzēsēji glābēji no ražošanas telpām evakuēja 32 cilvēkus. Pēc negadījuma četri cilvēki vērsās pēc palīdzības pie mediķiem un pēc pārbaužu veikšanas tika palaisti mājās.

Ķīmiskās vielas noplūde notika vienas telpas ietvaros, tālāk neizplatījās un neapdraudēja apkārtējo vidi. Notikuma vietā strādāja uzņēmuma tehniskie darbinieki, kas operatīvi likvidēja tvaika noplūdi un ugunsdzēsēji glābēji, kas izvēdināja telpas.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģēja uz 46 notikumiem, no kuriem ar ugunsgrēkiem bija saistīti 18, bet ar glābšanas darbiem – 25.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (25)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+