×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
20. decembris, 2012
Drukāt

Ķīnā arestēti teju 1000 pasaules gala sektas biedru

Ķīnā aizturēti gandrīz 1000 pasaules gala sektas biedru, kuri aicinājuši gāzt valdošo Komunistisko partiju, informē vietējie plašsaziņas līdzekļi.

Sekta “Visvarenais Dievs” tiek apsūdzēta par pasaules gala baumu izplatīšanu un savu sekotāju aicināšanu noslaktēt “sarkano komunisma pūķi”, vēsta Ķīnas valsts mediji. Likumsargu operācijā, kas pagājušajā nedēļā sākās visā Ķīnas teritorijā, kopumā aizturēti teju 1000 sektas sekotāju. Ķīnas mediji šo sektu dēvē par “ļaunu kultu”. Vairāk nekā 350 sektas “Visvarenais Dievs” biedru aizturēti Guidžou provincē valsts dienvidrietumos, bet Cjinhai provincē Ķīnas ziemeļrietumos par “nelikumīgu pulcēšanos” arestēti vairāk nekā 400 sektas sekotāju. Sekta paredz, ka piektdien sāksies trīs tumsas dienas, un ir aicinājusi savus biedrus gāzt Ķīnas Komunistisko partiju, kuru tā dēvē par “lielo sarkano pūķi”. Sektas biedri tic, ka sākusies jauna ēra “sieviešu kārtas Jēzus” vadībā un ka pasauli satricināts cunami un zemestrīces.

Ķīnas laikraksti sektai velta asu nopēlumu un aicina sektā esošās sievietes izmantot savu pievilcību, lai pavedinātu vientuļus vīriešus. Sekta dibināta pagājušā gadsimta 90. gadu sākumā. Sektas biedri, lai noslēptu savu patieso identitāti, izmanto pseidonīmus, un tiem nav ļauts nēsāt mobilos telefonus vai citas saziņas ierīces.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+