Mobilā versija
-4.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
16. decembris, 2015
Drukāt

Ķīna iepērk svaigu gaisu no Kanādas (1)

Ekrānšāviņš no vitalityair.comEkrānšāviņš no vitalityair.com

Kanādas stārtapa “Vitality Air” produkcija – baloniņi ar saspiestu Klinšu kalnu gaisu – guvusi neticamu popularitāti Ķīnā, raksta laikraksts “The Telegraph”.

Uzņēmums nodibināts pērn, taču gaisu sācis tirgot tikai pirms diviem mēnešiem. Pirmie 400 baloni pārdoti četrās dienās, paziņojis viens no uzņēmuma dibinātājiem Mozus Lems, un patlaban esot aizsūtīti vēl aptuveni 4000 baloni, kurus pircēji jau pasūtījuši. Pieprasījums saistīts ar pieaugošo gaisa piesārņojumu Ķīnas lielpilsētās.

Katrā baloniņā ir 7,7 litri svaiga gaisa, un to pārdod par 100 juaņām – aptuveni 11 eiro. Ražotāji norāda, ka baloniņa tilpums ļauj izdarīt 150 dziļas ieelpas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. čainas jaunčainieši zīmējas … 🙂

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+