×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
15. augusts, 2013
Drukāt

Ķīnā zoodārzs uzdod suni par lauvu

http://onpuppies.com/http://onpuppies.com/

Ķīnas zooloģiskajā dārzā par Āfrikas lauvu uzdots suns tika atklāts pēc tam, kad sāka riet, ceturtdien vēstīja laikraksts “Beidzin cjinnian bao”.

Tautas parkā Luohes pilsētā valsts centrālās daļas provincē Heņaņā eksotiskie eksponāti aizstāti ar parastākām dzīvnieku sugām, secinājis laikraksts.

Laikraksts citēja kādu parka apmeklētāju Liu, kas vēlējās, lai viņa dēls dzirdētu dažādas skaņas, kādas izdod dzīvnieki, kad izdzirdēja, ka norobežojumā ar norādi “Āfrikas lauva” esošais dzīvnieks sāka riet.

Noskaidrojās, ka krātiņā atrodas Tibetas mastifs – liels suns ar garu spalvu.

“Zooloģiskais dārzs mūs pilnībā apkrāpj,” “Beidzin cjinnian bao” citēja Liu sakām. Viņš par ieejas biļeti bija samaksājis 15 juaņas (1,30 latus). “Viņi mēģināja suņus uzdot par lauvām,” sašutumu pauda parka apmeklētājs.

Tika atklāts, ka čūsku krātiņā atradās divas ūdensžurkas, leoparda nožogojumā bija ielikta baltā lapsa, bet vēl viens suns atradās vilku mītnē.

Parka dzīvnieku nodaļas vadītājs Liu Suja laikrakstam sacīja, ka parkam ir lauva, kas ir nogādāts vairošanās telpās, bet darbiniekam piederošais suns krātiņā ievietots drošības apsvērumu dēļ.

Ķīnas mikroemuāru vietnes “Sina Weibo” lietotāji arī pauda sašutumu par zooloģiskā dārza rīcību.

“Tas nemaz nav smieklīgi. Tas ir slikti gan zooloģiskajam dārzam, gan dzīvniekiem, rakstīja kāds vietnes apmeklētājs, bet kāds cits norādīja, ka “varēja vismaz izmantot haskiju, ko uzdot par vilku”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+