×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
27. novembris, 2012
Drukāt

Ķīnas avīze pārpublicē joku ziņu par Kimu Čenunu kā gada “seksīgāko vīrieti”

Foto - AFPFoto - AFP

Ķīnas Komunistiskās partijas avīzē otrdien kā īsta ziņa pārpublicēts amerikāņu portāla joks, ka Ziemeļkorejas līderis Kims Čenuns (attēlā) esot atzīts par 2012. gada “seksīgāko vīrieti”.

Laikraksta mājaslapā pārpublicētas divas rindkopas no satīras vietnes “The Onion”, kā arī 55 fotogrāfijas, kurās redzams Kims Čenuns, kurš pagājušogad nomainīja iepriekšējo līderi Kimu Čeniru. Kā apbalvojuma piešķīrējs bija minēta “amerikāņu mājaslapa “The Onion””, taču nebija piebilsts, ka tā ir satīriska vietne, kas publicē nepatiesas ziņas ar mērķi pajokot.

“Šis Phenjanā augušais sirdsāķītis ir katras sievietes sapņu piepildījums ar savu postoši pievilcīgo, apaļīgo seju, zēnisko šarmu un spēcīgo miesas būvi,” “People’s Daily” citē “The Onion”. “Viņš ir apveltīts ar varu, kas nespēj noslēpt viņa piemīlīgo pusi. Kims lika redakcijai sajūsmā ieelsties ar savu nevainojamo stila izjūtu, eleganto frizūru un, protams, slaveno smaidu.” Ķīna ir Ziemeļkorejas vienīgais ietekmīgais sabiedrotais, kas to apgādā ar pārtiku un degvielu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+