Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
12. oktobris, 2016
Drukāt

Ķīnas civilizācija varētu būt senāka nekā mums šķiet

Foto no “National Geographic”Foto no “National Geographic”

Ķīnai, ko šodien pazīstam kā lielu ražotājvalsti, ir bagātīga un ļoti sena vēsture. Tā ir mītiska un sarežģīta, taču ļoti interesanta.

Taivānas Nacionālais imperatora muzejā augstu kalnos uzkrāti 650 000 unikālu priekšmetu – gleznas, kaligrāfijas paraugi, skulptūras, bronzas, nefrīta izstrādājumi, keramika, izšuvumi, reliģiski artefakti un mēbeles.

Televīzijas kanālam “National Geographic” ir bijusi ekskluzīva iespēja ieskatīties muzeja darba aizkulisēs un veikt ceļojumu pa slepenām dārgumu krātuvēm. Lasi tālāk atbildes uz sešiem interesantiem jautājumiem par senās Ķīnas vēsturi.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+