Mobilā versija
-2.8°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
12. decembris, 2014
Drukāt

Ķīnas mistērija: kosmosa punduri un dropa akmens diski

tumblr_mbgcvkW1l61rtxu8to1_1280

Autors – Guntars Pļavinskis

Aptuveni pirms 12 000 gadu mūsdienu Ķīnas teritorijā piezemējusies citplanētiešu kosmosa kuģu eskadriļa. Nenoskaidrojamu iemeslu dēļ radušās tehniskās problēmas nav ļāvušas svešajiem aizlidot atpakaļ uz savu dzimto planētu, tāpēc viņi bija spiesti palikt uz Zemes. Šāda šķietami fantastiska leģenda izrādījusies fiksēta noslēpumainos akmens diskos, kas atklāti līdzās atraktām neliela izmēra dīvainu mūmiju atliekām.

Gigantiskie diski

Vispirms jāsāk ar to, ka 2007. gadā Ķīnas provinces Czjansi ciematā Huanghu izrakumos atrada kaut ko visnotaļ neparastu. Attīrot laukumu ogļu šahtai, strādnieki uzdūrās ļoti neparastam diskveida akmens bluķim, kam vidusdaļā bija neliels “uztūkums”. Akmens diska ideālā simetrija acumirklī piesaistīja visu klātesošo uzmanību. Bija neiespējami iedomāties, ka tas veidojies dabiskos procesos.


Vēl vairāk – turpmākie izrakumi attiecīgajā vietā ļāva atklāt vēl deviņus tieši tādus pašus diskveida akmens bluķus! Tie visi bija aptuveni trīs metrus diametrā lieli un svēra vismaz 400 kilogramus. Par šiem diskiem, kas nepārprotami atgādināja labi zināmos lidojošos šķīvīšus, pavēstīja arheologiem, kas acumirklī ieradās izrakumu vietā. Taču pētnieki nespēja izvirzīt jebkādu puslīdz derīgu pieņēmumu par to, kādā veidā – dabiskā vai mākslīgā – šie noslēpumainie artefakti radušies.

Pievienot komentāru

Precīzākais 2017. gada horoskops visām zodiaka zīmēm. Piedāvā astroloģe Inguna Balgalve (4)Pēc Iņ–Jan ritma 2017. gadā dominē iekšējo sajūtu Iņ princips, kas simbolizē ūdeni kā spēju uztvert, sajust un līdzsvarot. Tā ietekmē cilvēki daudzus notikumus uztvers dziļi personiski. Pēc Magu zvaigznes (7 gadu cikls) 2017. ir Saules gads.
Draugiem Facebook Twitter Google+