“Kings” atkal uzvar izbraukumā, sērijā 2:0 0

Losandželosas “Kings” hokejisti spēruši vēl vienu soli pretī Stenlija kausam – fināla otrajā mačā viņi izbraukumā papildlaikā ar 2:1 pārspēja Ņūdžersijas “Devils”, sērijā izvirzoties vadībā ar 2:0.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15

Uzvaras ripu papildlaika 14. minūtē iemeta Džefs Kārters. Vēl pirmajā periodā Karaļu labā izcēlās Drjū Doutijs, savukārt, Ņūdžersijas komandas labā vienīgo ripu trešā perioda sākumā guva Raiens Kārters.

Kārtējo pārliecinošo spēli Losandželosas kluba vārtos aizvadīja Džonatans Kviks, atvairot 32 no 33 pretinieku metieniem.

Arī pirmajā finālmačā “Kings” uzvarēja papildlaikā. Ziemeļamerikas statistiķi vēsta, ka pirmo reizi kopš 1951. gada pirmās divas Stenlija kausa finālspēles beigušās ar papildlaiku.

Leģendārajam “Devils” vārtsargam šī bija 200. Stenlija kausa izcīņas spēle karjerā. Tik daudz iespējuši vēl tikai 19 spēlētāji līgas vēsturē.

“Kings” šogad Stenlija kausā uzvarējusi visās desmit izbraukuma spēlēs.

Sērija rit līdz četrām uzvarām, nākamās divas spēles pirmdien un trešdien risināsies Losandželosā.

{source}><param name=”flashVars” value=”catid=35&id=180350&server=http://video.nhl.com/videocenter/&pageurl=http://video.nhl.com/videocenter/&nlwa=http://app2.neulion.com/videocenter/nhl/” /><embed name=”embed” pluginspage=”http://www.adobe.com/go/getflashplayer” src=”http://nhl.cdn.neulion.net/u/videocenter/embed.swf” type=”application/x-shockwave-flash” width=”640″ height=”383″ quality=”high” allowFullScreen=”true” allowScriptAccess=”always” flashVars=”catid=35&id=180350&server=http://video.nhl.com/videocenter/&pageurl=http://video.nhl.com/videocenter/&nlwa=http://app2.neulion.com/videocenter/nhl/”></embed></object>