Mobilā versija
+5.0°C
Kazimirs, Izidors
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
17. jūlijs, 2015
Drukāt

Ķīniešu veikalos pirmās Latvijas šprotes. Uzņēmums “Piejūra” uzsācis eksportu uz Ķīnu (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Zivju pārstrādes rūpnīca SIA „Piejūra” jūlija mēnesī ir uzsākusi eksportu uz Ķīnu, kļūstot par pirmo Latvijas zivju pārstrādes uzņēmumu, kas uzsācis sadarbību ar šo pasaules lielvalsti, portālu “La.lv” informēja uzņēmuma pārstāvis Māris Daude.

Ķīnā nogādāti pirmie šprotu konservi un auksti kūpinātu lašu produkti, kuri jau nonākuši tirdzniecībā Ķīnā. Drīzumā uz Ķīnu tiks nogādātas nākamās kravas, iekļaujot arī saldēto zivju produktus – zivju pirkstiņus un burgerus.

“Pēc veiksmīgas dalības izstādē SIAL CHINA 2015 šajā pavasarī, šobrīd esam uzsākuši eksportu uz Ķīnu. Priecājamies, ka esam vieni
no pirmajiem Latvijas zivrūpniecības uzņēmumiem, kuriem ir izdevies iekļūt šajā valstī. Ceram, ka pārdošanas apjomi tikai pieaugs,”
gandarīts ir uzņēmuma SIA “Piejūra” tirdzniecības un mārketinga vadītājs Mārtiņš Daude.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. bez Krievijas var iztikt un zelt!!

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (11)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (5)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+