Ķīniete Ji kļūst par pirmo Londonas olimpisko spēļu čempioni 0

Ķīnas šāvēja Silina Ji sestdien kļuva par pirmo Londonas olimpisko spēļu čempioni, izcīnot zelta medaļu sacensībās šaušanā ar pneimatisko šauteni 10 metru distancē.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 88
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

Kvalifikācijas sacensībās Ji ieguva 399 punktus, bet kopsummā viņa tika pie 502,9 punktiem.

Sudraba medaļu izcīnīja poliete Silvija Bogacka, kura no uzvarētājas atpalika par 0,7 punktiem.

Savukārt bronzas medaļu ieguva cita Ķīnas sportiste Daņa Jui, kura summā iekrāja 501,5 punktus.

Tikmēr Pekinas olimpisko spēļu čempione šajā disciplīnā Katerina Emonsa no Čehijas šoreiz ar 500,3 punktiem ieņēma ceturto vietu.

Londonas olimpiskās spēles ilgs līdz 12.augustam. Četrgades prestižākajā sporta pasākumā aptuveni 10 500 sportistu sadalīs 302 godalgu komplektus 36 sporta veidos.